Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę Źródło: Facebook

Mąż był chorobliwie zazdrosny o swoją piękną żonę i postanowił oszpecić ją tak, aby nie spodobała się żadnemu innemu mężczyźnie. Rosjanin zawiózł kobietę do lasu, przywiązał ją do drzewa. Za pomocą siekiery zrobił jej rzeczy rodem z horroru.

Mąż miał wielkie pretensje względem swojej żony, że ta podoba się mężczyznom. Mężczyzna wymyślił chory plan oszpecenia swojej żony i zrealizował go w sposób, który wprost odbiera mowę. Kobieta co prawda nie zginęła, ale do końca życia będzie nosić rany po nieudanym małżeństwie.

Mąż kochał swoją żonę do szaleństwa. Ta nie była w stanie przekonać go do swojej wierności

Mimo że para doczekała się dzieci i spędziła ze sobą wiele lat, to mężczyzna podejrzewał żonę o to, że go zdradza. Bardzo irytowało go to, że gdy szli razem po ulicy przechodnie zwracali na nią uwagę. Zamiast cieszyć się piękną małżonką, Rosjanin wpadł w paranoję i wpadł na diabelny plan oszpecenia swojej ukochanej tak, aby mogła się podobać tylko jemu.

Mężczyzna wprowadził kobietę do samochodu, przekonując, że chce jechać z nią na zakupy. Kiedy jednak zmierzali do lasu, Rosjanka odkryła, że jest porwana. Aby się nie wyrywała, mężczyzna związał ją i w gąszczu drzew przywiązał do jednej z brzóz. Wtedy też wziął siekierę i odrąbał swojej ukochanej ręce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta dochodzi do zdrowia

Mężczyzna w trakcie odrąbywania rąk poczuł, że przekroczył wszelkie granice. Czym prędzej odwiózł wykrwawiającą się kobietę do lekarza, a sam pojechał na komisariat policji, gdzie przyznał się do zbrodni. Zanim to jednak zrobił, przekazał lekarzom odrąbane ręce, które umieścił w pudełku. Jedną rękę na szczęście udało się przyszyć, druga musiała być zastąpiona przez protezę.

Dzisiaj grzeje: 1. Sekretny przepis Magdy Gessler na pierogi z  kapustą. Ten smak jest nie do podrobienia
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Nadal męczę się z guzikami i sznurowadłami, ale odniosłam ogromne zwycięstwo nad zamkiem błyskawicznym! - powiedziała kobieta w rozmowie z rosyjskimi mediami.

Przez chorą zazdrość małżonka do końca życia będzie okaleczona. Miała jednak ogromne szczęście, że przeżyła, a optymizm i pogoda ducha z pewnością jej pomogą w powrocie do normalnego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić JEDNĄ rzecz w pracy
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News