Kilka tygodni po ślubie jej mąż nagle zniknął. Musiała czekać prawie 70 lat, by poznać straszną prawdę

Kilka tygodni po ślubie jej mąż nagle zniknął. Musiała czekać prawie 70 lat, by poznać straszną prawdę Źródło: facebook.com

Mąż zniknął kilka tygodni po ślubie. Amerykanka Peggy Vernon, która wzięła ślub w 1943 roku przez ponad 70 lat czekała na informację dotyczącą swojego ukochanego. Dopiero po tak długim czasie dowiedziała się, co właściwie stało się z jej ukochanym.

Mąż Peggy - Bobby, był jej pierwszą, wielką miłością. Kobieta, która poznała przystojnego lotnika w trakcie pracy w bazie amerykańskiej armii, z wielkim niepokojem wysyłała go na wojnę. Kilka tygodni po ślubie kobieta straciła kontakt ze swoim ukochanym i przez 70 lat czekała na jakąkolwiek informację w sprawie swojego męża. Jej historia jest wyjątkowo smutna.

Mąż zniknął na 70 lat. Kobieta szukała prawdy

Dużo kobiet straciło swoich ukochanych w trakcie największego konfliktu zbrojnego świata. Przez całe miesiące nie były w stanie odkryć, co stało się z ich ukochanymi, żeby odebrać w końcu tragiczną informację. Na jakąkolwiek wiadomość w sprawie swojego męża Peggy czekała ponad 70 lat, kiedy to przypadkowo dowiedziała się, czemu jej ukochany zniknął.

Bobby, który był lotnikiem, przez pewien czas regularnie odpisywał na listy żony. Nie pisał wiadomości tylko i wyłącznie wtedy, kiedy był w trakcie niebezpiecznych misji i musiał wykazać się maksymalnym skupieniem. Tak jak wtedy, kiedy przewoził ważny transport wojskowy, który został trafiony przez japoński samolot.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona nie wiedziała, że jej mąż był bohaterem

W momencie, w którym Peggy straciła nadzieję na odnalezienie męża, pomoc zaoferował jej kuzyn. Po skontaktowaniu się z amerykańską armią wyszło na jaw, że Bobby zginął, będąc trafionym przez japoński samolot. Kiedy maszyna pilota otrzymała pierwszy pocisk, jego myśliwiec zaczął spadać na okoliczną wioskę. Mężczyzna nie chciał, żeby przez jego lądowanie ucierpieli cywile, w związku z czym skierował maszynę na dżunglę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Kobieta, która zdążyła sobie ułożyć nowe życie, cieszy się, że prawda po tylu latach ujrzała światło dzienne. Jak sama mówi, dopiero teraz będzie mogła umrzeć spokojnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News