"Boże, taka młoda dziewczyna, i do tego z dwójką dzieci". Mieszkańcy wstrząśnięci po tym, kiedy ujawniono, jak mąż skatował Patrycję

"Boże, taka młoda dziewczyna, i do tego z dwójką dzieci". Mieszkańcy wstrząśnięci po tym, kiedy ujawniono, jak mąż skatował Patrycję Źródło: Pixabay/Tumisu

Mąż brutalnie skatował swoją żonę, a następnie podpalił mieszkanie. Mieszkańcy Lubska nie mogą się otrząsnąć po tak dramatycznych wydarzeniach. Najbliższy sercu Patrycji mężczyzna zgotował jej prawdziwy koszmar.

Mąż Patrycji okazał się być prawdziwym tyranem. Zgotował żonie prawdziwe piekło na ziemi. Mężczyzna brutalnie skatował młodą kobietę, a potem podpalił mieszkanie. Mieszkańcy miejscowości, z której pochodzi para, są w szoku i nie mogą pozbierać się po tym, co się stało. Patrycja w najgorszych koszmarach nie przypuszczała, jak okrutny okaże się dla niej własny mąż. 

Mąż okazał się tyranem

Życie Patrycji od początku nie było usłane różami. Jej rodzeństwo wylądowało w domu dziecka, a ona musiała radzić sobie ze wszystkim sama, gdyż była już pełnoletnia. Bardzo przeżyła rozstanie z bliskimi, dlatego gdy znalazła miłość była bardzo szczęśliwa. Niestety swoje uczucie ulokowała w nieodpowiednim mężczyźnie, który szybko okazał się być prawdziwym tyranem. Miał poważne problemy z alkoholem, a także znęcał się nad kobietą i dwójką ich dzieci. 

Kobieta długo starała się znosić trudy życia z mężem tyranem. Rodzinie została założona niebieska karta, jednak w pewnym momencie Patrycja nie mogła już sobie poradzić z tragiczną sytuacją w jej życiu. Postanowiła zakomunikować mężowi, że od niego odchodzi. W tym momencie mężczyzna wpadł w szał i postanowił zgotować kobiecie prawdziwy koszmar, który skończył się tragedią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż Patrycji, Łukasz, z zimną krwią zamordował swoją żonę. Po dokonaniu zbrodni postanowił zatrzeć ślady i podłożył w mieszkaniu ogień. Wszystko zaczęło płonąć, a mieszkańcy kamienicy również musieli opuścić swoje lokale. Przez wiele godzin siedem zastępów straży pożarnej walczyło z żywiołem, a gdy mieszkanie jeszcze płonęło, strażakom udało się odnaleźć ciało zamordowanej kobiety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

– Stwierdzone u niej przez prokuratora i lekarza obrażenia wskazują na przestępcze działanie. Zatrzymano podejrzewanego o zbrodnię mężczyznę – powiedział dla Faktu prokurator Zbigniew Fąfera z prokuratury okręgowej w Zielonej Górze.

– Ciało Patrycji P. zostało zabezpieczone do sekcji. Żadnych innych informacji w tej sprawie nie udzielamy – skomentowała dla Faktu kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach.

Całe miasto jest w szoku i rozpacza po śmierci kobiety. 

– Boże, taka młoda dziewczyna, i do tego z dwójką dzieci – powiedzieli sąsiedzi brutalnie zamordowanej Patrycji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

źródło: Fakt

Następny artykuł