Mąż z żoną kilka razy sprawdzali swoje konto, bo nie mogli uwierzyć, ile dostali od banku. Wszystko wydali, teraz stanęli przed sądem

Mąż z żoną kilka razy sprawdzali swoje konto, bo nie mogli uwierzyć, ile dostali od banku. Wszystko wydali, teraz stanęli przed sądem Źródło: youtube.com/ FinanseNa50plus

Mąż i żona myśleli, że wygrali los na loterii. Na ich koncie pojawiła się bajeczna kwota pieniędzy, przelana przez ich bank. Zamiast poinformować o pomyłce, małżeństwo wydało fortunę. Teraz mogą spędzić kilka lat w więzieniu.

Mąż pewnego dnia przyszedł do swojej żony z zadziwiającą informacją. Na koncie małżeńskim pojawiła się kwota 120 tysięcy dolarów. Małżeństwo, zamiast poinformować bank o pomyłce, zaczęło planować swoje nowe życie. Teraz te plany mogą kosztować ich kilka lat wolności.

Mąż popełnił przestępstwo. Fortuna przepadła w niespełna tydzień

Do opisywanej sytuacji doszło w Pensylwanii. Małżeństwo Roberta i Tiffany Williams dostało od swojego banku kwotę 120 tysięcy dolarów. Kwota, która w przeliczeniu na złotówki oscyluje w okolicach pół miliona, została przez Amerykanów odebrana jako błogosławieństwo i możliwość rozpoczęcia nowego życia. Niezamożna para kupiła sobie nowy samochód, kilka quadów i przyczepę samochodową. Resztę pieniędzy oddali znajomym, którzy byli zadłużeni u fiskusa na 15 tysięcy dolarów.

Bank dopiero po dwóch tygodniach zorientował się, że popełnił pomyłkę w związku z przelewem i poinformował swoich klientów o cofnięciu wpłaty. Doprowadziło to do tego, że konto zostało obciążone debetem 100 tysięcy dolarów. Kobieta powiedziała przedstawicielowi bankowemu, że opracowuje z mężem strategię spłaty długu. Potem uciekli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bogate życie skończyło się więzieniem

Po opuszczeniu domu i zaprzestaniu odbierania telefonów, małżeństwo dość długo chowało się przed amerykańską policją. Wpadli dopiero w lipcu. Okazało się, że planują regularnie zmieniać miejsce swojego zamieszkania tak, aby nie dało się ich namierzyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci

Parze grozi kilka lat pozbawienia wolności. Mąż przyznał się do tego, że doskonale wiedział o pochodzeniu pieniędzy, ale nie przeszkodziło mu to na skosztowaniu naprawdę luksusowego życia. Nawet w obliczu więzienia mężczyzna z żoną z rozrzewnieniem opowiadali przed sądem, jaką przyjemność niosło im wydawanie nieswoich pieniędzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło:Polsat News

Następny artykuł