Mąż Kaczyńskiej krytyka
LUKASZ GAGULSKI East News
Monika Majko - 9 Sierpnia 2020

Były mąż Kaczyńskiej nie zostawił na Dudzie suchej nitki. Nikt nie spodziewał się podobnych słów

Mąż Marty Kaczyńskiej, z którym rozwiodła się w 2016 roku, rzadko wypowiada się publicznie, jednak tym razem nie szczędził ostrych słów pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy. Marcin Dubieniecki opublikował w mediach społecznościowych komentarz, który wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.

Mąż Kaczyńskiej, z którym rozwiodła się w 2016 roku, skomentował wpis na Twitterze, odnoszący się do niedawnych bulwersujących wydarzeń w stolicy. Policja w Warszawie brutalnie spacyfikowała uczestników pokojowej manifestacji w obronie Margot, aktywistki LGBT. Marcin Dubieniecki skierował kilka kąśliwych słów w kierunku prezydenta kraju, Andrzeja Dudy.

Mąż Marty Kaczyńskiej opublikował ostry komentarz w sieci

Do wstrząsających wydarzeń doszło niedawno w stolicy kraju, a opinia publiczna wciąż żywo dyskutuje o sytuacji, która miała miejsce na Krakowskim Przedmieściu. Policja brutalnie spacyfikowała uczestników pokojowej manifestacji wspierającej aktywistkę LGBT, która została aresztowana przez służby. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z szarpaniny, do której doszło pomiędzy funkcjonariuszami, a członkami zgromadzenia. Wiele z nich pokazuje policjantów, którzy używają przemocy w stosunku do manifestujących.

To jajko należało do jednych z najbardziej nietypowych znaleziskNa polu znalazła olbrzymie, czarne jajko. Gdy zobaczyła, co się z niego wykluło, zaniemówiłaCzytaj dalej

Jedno z takich zdjęć zostało opublikowane na Twitterze. Na fotografii widać policjanta, który kolanem przyciska głowę mężczyzny do chodnika. Użytkowniczka portalu oznaczyła w swoim poście prezydenta kraju, Andrzeja Dudę.

- Panie @AndrzejDuda, gdzie pan jest? - podpisała zdjęcie użytkowniczka Twittera.

Marcin Dubieniecki odniósł się do Andrzeja Dudy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PieniądzeNajbardziej poszukiwane monety PRL-u. Każda warta jest fortunę, warto przejrzeć stare pamiątkiCzytaj dalej

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od innych użytkowników sieci. Wśród nich znalazł się również Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej. Z postu adwokata i trójmiejskiego przedsiębiorcy wynika, że nie popiera on obecnej władzy, która znajduje się w rękach partii prowadzonej przez stryja jego byłej partnerki, Jarosława Kaczyńskiego. W swojej wypowiedzi Marcin Dubieniecki w kąśliwy sposób odniósł się do głowy państwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych

2. Przyłbica zamiast maseczki? Eksperci ostrzegają przed rozwiązaniem

3. TVN pilnie ostrzega Polaków, będzie niebezpiecznie. Prawie cała Polska objęta alertami I i II stopnia

- W Juracie. Właśnie raczy się dobra kaczka z kluskami śląskimi i czerwoną smażoną kapustką, a wszystko to popija czerwonym winem z winnicy Zenato. Zawsze uważałem, że prezydent powinie pić lepsze wina, ale te widocznie wystarczają - skomentował post Marcin Dubieniecki. Ciekawe czy Marta Kaczyńska pozostawi te słowa bez komentarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat ministerstwa i nagła decyzja Andrzeja Dudy. Trwa akcja
  2. Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły
  3. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  4. Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor
  5. "Nasz nowy dom" i spalony dom nie są najgorszym scenariuszem. Katarzyna Dowbor ze łzami o zmarłych uczestnikach, smutne wspomnienia

Jajka poleZobaczył na polu wyjątkowo dziwne jaja. Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachuCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News