Mąż już rozpaczał, że będzie młodym wdowcem. Brat kobiety odkrył co przeoczyli lekarze, niezwykle rzadka sytuacja

Mąż już rozpaczał, że będzie młodym wdowcem. Brat kobiety odkrył co przeoczyli lekarze, niezwykle rzadka sytuacja Źródło: screen youtube.com/CBN - The Christian Broadcasting Network

Mąż podczas narodzin swojej córki usłyszał najgorsze słowa na świecie. Jednak lekarze przeoczyli pewien szczegół, przez który wydarzył się prawdziwy cud.

Żaden mąż nie zakłada, że już niedługo po swoim ślubie może zostać wdowcem, a bez wątpienia najgorszym momentem, kiedy taką informację można usłyszeć, są narodziny pierwszego dziecka. Niestety właśnie to usłyszał Doug, który zaledwie po 3 latach małżeństwa miał zostać szczęśliwym tatą. Ciąża Melanie przebiegała bez nawet najmniejszych powikłań i nic nie wskazywało na to, że wydarzy się prawdziwa tragedia.

Melanie i Doug marzyli tylko o jednym, aby ich dziecko przyszło na świat całe i zdrowe oraz aby ten stan się nie zmienił, kiedy maleństwo będzie rosnąć. Niestety przy porodzie Doug usłyszał, że powinien pożegnać się ze swoją ukochaną.

Mąż miał się pożegnać z żoną tuż po porodzie

Niestety, mimo że ciąża Melanie przebiegała wręcz wzorowo, to podczas porodu pojawiła się bardzo rzadka komplikacja. Lekarzy bardzo zaniepokoił fakt, że kobieta podczas porodu dostała drgawek. Niestety ich podejrzenia się potwierdziły i stwierdzono, że doszło do zatoru płynem owodniowym.

Do takiego zatoru dochodzi w momencie, kiedy płyn owodniowy dostaje się do krwiobiegu matki. Na jego skutek dochodzi do objawów podobnych do wstrząsu anafilaktycznego. Zator płynem owodniowym prowadzi do nadciśnienia płucnego, niewydolności serca, a ostatecznie do śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety serce Melanie przestało bić po tym, jak na świecie pojawiła się jej córeczka. Jej mąż usłyszał, że powinien się pożegnać z żoną, co było dla niego potwornym przeżyciem. Jednak brat kobiety, który sam jest lekarzem, nie chciał się poddawać i nalegał, aby był obecny podczas operacji Melanie. Lekarze ostatecznie zgodzili się na to i była to najlepsza możliwa decyzja.

To właśnie brat Melanie zlokalizował wewnętrzne krwawienie, które było przyczyną zatoru, natomiast pozostali lekarze nawet go nie zauważyli. Lekarz po 24 godzinach mógł w końcu przekazać swojemu szwagrowi radosną nowinę, ponieważ Melanie wróciła do żywych, jednak pojawił się problem, ponieważ na tamten moment kobieta potrzebowała przeszczepu płuc.

Właśnie w tym momencie stał się cud, którego lekarze w żaden sposób nie mogą wyjaśnić, ponieważ Melanie zaczęła samodzielnie oddychać zaledwie po tygodniu od momentu, kiedy stwierdzono, że jej serce nie bije.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

 

źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News