Mąż Karoliny wrócił z zagranicznego wyjazdu. Teraz nie może go znieść, zachowuje się w wyjątkowo okropny sposób

Mąż Karoliny wrócił z zagranicznego wyjazdu. Teraz nie może go znieść, zachowuje się w wyjątkowo okropny sposób Źródło: Pixabay / pasja1000

Mąż Karoliny wyjeżdża do pracy za granicę. Kiedy wraca, kobieta nie może z nim wytrzymać. Jego zachowanie doprowadza żonę do szału, a on nie widzi żadnego problemu.

Mąż Karoliny często wyjeżdża do pracy za granicę. Wtedy relacja małżeństwa jest wzorowa, ale kiedy ten wraca, kobieta nie jest w stanie z nim wytrzymać. Zachowanie ukochanego doprowadza ją do szewskiej pasji, a on nie widzi żadnego problemu. Kobieta jest zdruzgotana, nie wie, ile jeszcze z nim wytrzyma.

Mąż staje się nieznośny gdy wraca z wyjazdów

Karolina bardzo kocha swojego męża, ale nie może się pogodzić z jego okropnym zachowaniem. Mężczyzna często wyjeżdża do pracy za granicę. Kiedy nie ma go w domu, para ma ze sobą wzorowe relacje, kiedy jednak wraca, żona nie może z nim wytrzymać w jednym domu. Swoim problemem podzieliła się z użytkownikami forum "Kafeteria".

- Kiedy jest w pracy, wszystko jest ok, piszemy do siebie, rozmawiamy przez Skypa codziennie itd., ale kiedy jest w domu, dla mnie to oznacza totalny bałagan emocjonalny, nie wiem jak to wytłumaczyć. Mąż lubi czystość i robi więcej porządków domowych niż ja, zajmuje się domem, gotuje, robi zakupy, więc pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia. Ale ja po prostu nie mogę mieć chwili spokoju, żeby usłyszeć własne myśli. Kiedy proszę go, żeby zajął się trochę sobą, bo ja muszę popracować i idę do swojego pokoju- on jakby tego nie rozumie. Potem narzeka, że widzimy się tylko przy stole, jak jemy, a według mnie, to i tak jest dużo - codzienny obiad razem, potem często wspólne oglądanie filmów, wydaje mi się, że spędzam z mężem dużo czasu - napisała na forum Karolina

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż nie rozumie problemu żony

Kobieta nie radzi sobie z obecnością męża w domu, jest przyzwyczajona do samotności i własnych nawyków. Przykładów jego irytującego zachowania ma dużo więcej.

- Ja jestem przyzwyczajona, że po jedzeniu, szczególnie jakiś bardzo zapachowych rzeczy typu jajka czy cebula, zawsze z 5 minut wietrzę, przed spaniem tez zawsze wietrzyłam swój pokój. Przy mężu nie mogę, bo on nie lubi. Muszę siedzieć w smrodzie, mimo że czasem naprawdę nie da się oddychać - kontynuuje kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii 

Użytkowniczka forum jest załamana, że jej mąż nie rozumie problemu. Jego absorbująca osoba zupełnie ją przytłacza. To dla niej dramat i nie ma pojęcia jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji, która bardzo źle wpływa na ich relację.

- Najgorsze jest to, że mąż w ogóle nie widzi problemu, lub widzi, ale we mnie. O jakimś posiedzeniu w samotności, żeby oddać się swoim hobby, albo nawet żeby poczytać książkę, nie ma mowy. Według niego mój wolny czas powinnam poświęcać mu. Jak jestem zajęta pracą i musi sam obejrzeć film, to jest nadąsany. Ja już nie wiem, czy na prawdę ja jestem jakąś samotnicą, dziwaczką i powinnam siedzieć sama w domy czy trafił mi się po porostu bardzo żądny uwagi mąż – kończy swoją opowieść kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos 
  4. TVP nie pokaże wręczenia nagrody nobla dla Tokarczuk? Kurski komentuje
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News