Zostawiła męża z 6-letnią córką i poszła do pracy. Wróciła i ujrzała straszny widok, już nigdy nie przestanie cierpieć

Zostawiła męża z 6-letnią córką i poszła do pracy. Wróciła i ujrzała straszny widok, już nigdy nie przestanie cierpieć Źródło: Facebook/Flux-Edmonds

Mąż miał zaopiekować się swoją 6-letnią córką podczas gdy jego żona wychodziła do pracy. Gdy kobieta wróciła do domu, ujrzała przerażający widok, który będzie ją dręczył do końca życia. Nie tego się spodziewała.

Mąż od dłuższego czasu cierpiał na poważne zaburzenia psychiczne, brał leki na depresję. Lekarze słyszeli od niego straszne rzeczy, ale nic z tym nie zrobili. Żona jednak wciąż mu ufała, dlatego wychodząc z pracy zostawiła mu dziecko pod opieką. Nie spodziewała się, że po tym jej życie może legnąć w gruzach.

Mąż został z jej 6-letnią córką. Po powrocie do domu jej życie już nigdy nie było takie samo

Gdy Nikki Flux-Edmonds wróciła do domu z pracy, zastała zwłoki swojej 6-letniej córki, a obok niej leżał martwy mąż, Darren. Była w szoku, ale zachowała resztki zimnej krwi i zadzwoniła z trudem po karetkę. Niestety, było już za późno, sanitariusze po przyjeździe stwierdzili zgon.

Darren chodził na terapię poznawczo-behawioralną. Wielokrotnie mówił lekarzom, że ma czasami złe myśli, przez które marzy o zabiciu swojej rodziny, ale terapeuci to zbagatelizowali. Mężczyzna miał urojenia, że kobieta go zdradza, nawet gdy zbyt długo siedziała w łazience, podejrzewał ją wtedy o pisanie z kochankiem.

Zaskakująca reakcja kobiety na tragiczne wydarzenia

Choć Nikki została tym zdarzeniem uderzona w najczulszy punkt, wcale nie odczuwa nienawiści do męża. Jak sama twierdzi, za tragedię wini lekarzy, którzy nie potrafili poradzić sobie z problemami psychicznymi Darrena. Wysłała nawet kwiaty na grób swojego męża w dniu jego pogrzebu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie jest tak, że go nienawidzę. Wynika to z tego, że nie rozumiem, dlaczego to zrobił. Nie wiem też, na ile to, że nie rozumiałam, przez co przechodzi, miało wpływ na to, co zrobił [...] Staję w jego obronie. Uważam, że mógł zostać potraktowany o wiele lepiej. Głośno o tym mówię. Był moim mężem, a moja córka mogłaby żyć, gdyby był potraktowany inaczej - mówiła dla Daily Mail.

Dzisiaj grzeje: 1.Polacy nie mają litości dla Kingi Dudy. Zarzucili jej najgorszą z możliwych rzeczy
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Do dziś kobieta wysyła paczki rodzinie swojego męża. Ponadto założyła fundację, dzięki której zbiera pieniądze na prezenty świąteczne dla biednych dzieci. Pokazała, że nawet po przejściu osobistej tragedii można przekuć trudne przeżycia w coś dobrego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. GIGANTYCZNE podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News