Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera Źródło: Dzień Dobry TVN

Mąż pojawił się z młodszą żoną na gali z okazji 100-lecia istnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Odważna kreacja kobiety przykuła wzrok wszystkich obecnych na sali gości.

Mąż pokazał się z młodą żoną na gali z okazji setnej rocznicy istnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej. 29-letnia Izabela Podolec-Tajner przyciągnęła wzrok wszystkich obecnych gości. Wyjątkowo odważna stylizacja młodej mamy wzbudziła również zainteresowanie dziennikarzy.

Mąż pokazał się z żoną na gali 100-lecia istnienia PZPN

Na obchody 100-lecia istnienia PZPN zaproszono wiele znanych osobistości ze świata sportu i nie tylko. Na uroczystość wybrali się również Apoloniusz Tajner i Jego żona, Izabela. Były trener i prezes Polskiego Związku Narciarskiego jest od swojej małżonki ponad 35 lat starszy. Para rzadko pokazuje się razem, a w ostatnim czasie zupełnie unikali medialnego rozgłosu. Kobieta niedawno urodziła ich pierwsze, wspólne dziecko. Na gali wzrok wszystkich gości przyciągnęła odważna kreacja żony Apoloniusza Tajnera. Prześwitująca sukienka zrobiła również spore wrażenie na dziennikarzach i fotografach.

Izabela Podolec-Tajner zdecydowała się na czarną, krótką sukienkę, która całkowicie odsłoniła jej nogi. Dodatkowo materiał, z którego wykonano kreacje, był mocno prześwitujący, dzięki czemu odsłonięte były również inne części jej ciała. Pod sukienką wyraźnie widać było jej bieliznę. Odważna stylizacja Izabeli Podolec-Tajner zwróciła uwagę wszystkich obecnych gości oraz przyciągnęła dziennikarzy.

Apoloniusz Tajner zdecydował się na mniej spektakularny stój. Mężczyzna towarzyszył małżonce w ciemnoniebieskim garniturze z czarnym wykończeniem, do którego założył jasną koszulę z ciemnymi guzikami i czarne, połyskujące buty. Całość stylizacji dopełniały skarpetki w błękitnym kolorze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż z ochotą pozował do zdjęć u boku pięknej małżonki

Kobieta z dumą prezentowała swoją wyjątkową kreację. Zupełnie nie widać po niej, że zaledwie 3 miesiące temu urodziła dziecko. Małżeństwo z ochotą pozowało do zdjęć na ściance.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Internauci są podzieleni, nie wszystkim podoba się odwaga kobiety, z kolei inni doceniają jej urodę i styl. 

- Pan Tajner bardzo przystojny i zadbany mężczyzna, niestety ze strony małżonki nie widać miłości. Ona biegnie przodem, a powinna z małżonkiem iść i chyba strój niezbyt odpowiedni, ja bym w takim czymś do łóżka mężowi wskoczyła - napisała jedna z użytkowniczek internetu na portalu "Pomponik".

- Piękna para, ona śliczna jak marzenie, on dużo starszy facet z klasą, widać, że wciąż są w sobie zakochani bez pamięci - skomentowała inna internautka.

screen - facebook/onet

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News