mąż kobieta rozwód
Unsplash Sharon McCutcheon
Joanna Szwalikowska - 8 Listopada 2020

Mąż podczas porodu żony zrobił jedną rzecz. Kobieta momentalnie zdecydowała o rozwodzie

Mąż zrobił podczas porodu niewyobrażalną rzecz. Sprawiła ona, że kobieta w jeden moment podjęła decyzję o rozwodzie. Partner zachował się skandalicznie.

Mąż w trakcie porodu zaczął skandalicznie się zachowywać. Zrobił jedną rzecz, która sprawiła, że kobieta natychmiast postanowiła się z nim rozwieść. Uświadomiła sobie, że zasługuje na kogoś, kto będzie ją szanował oraz wykaże się większą wyrozumiałością.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Mąż zachowywał się skandalicznie podczas porodu. Kobieta natychmiast podjęła decyzję o rozwodzie

Zdecydowanie się na rozwód nigdy nie jest prostym zadaniem. Wiele osób potrafi przez lata tkwić w relacji, która ich nie satysfakcjonuje oraz nie spełnia oczekiwań, a mimo to nie potrafią podjąć decyzji o rozstaniu. Często również boimy się zwyczajnie o to, jak poradzimy sobie sami, zwłaszcza gdy w małżeństwie zdążyły się już pojawić dzieci.

Rozwód wiąże się z ogromem emocji, po których często trudno się pozbierać. Czasami jednak warto pocierpieć przez jakiś czas, by później móc w końcu cieszyć się takim życiem, które spełnia nasze oczekiwania, a nie przyprawia o codzienny natłok negatywnych emocji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

O tym że nasze małżeństwo chyli się ku upadkowi mogą świadczyć pewne drobne sygnały, czasami jednak ta świadomość pojawia się nagle w postaci niemalże olśnienia. Tak też stało się w przypadku kobiety, która podzieliła się w sieci swoją historią, poprosiła jednak o anonimowość.

Jak przyznała, zdała sobie sprawę z tego, że jej małżeństwo zmierza ku upadkowi w momencie, kiedy podczas porodu mąż zaczął ją uciszać. Jego zachowanie sprawiło, że kobieta uświadomiła sobie, że zasługuje na kogoś, kto wykaże się dużo większą wyrozumiałością. Poród jest w końcu bardzo trudnym momentem dla kobiety.

Choć wiele osób uważa moment narodzin dziecka za wspaniałą i wzniosłą chwilę, wiąże się ona z ogromnym bólem fizycznym. Nic więc dziwnego, że kobieta zdenerwowała się na męża, który zaczął ją uciszać w momencie, gdy rodziła ich dziecko. Jak przyznała, postępowanie jej partnera przyczyniło się do zakończenia małżeństwa.

- Kiedy powiedział mi, żebym była cicho podczas porodu, doznałam nagłego przebłysku jasności i już wiedziałam, że będę wychowywać to dziecko samotnie. Uświadomiłam sobie, że zasługuję na kogoś lepszego - napisała kobieta na forum.

Wiele osób zapewne niejednokrotnie w życiu przeżyło taki moment olśnienia. Gdy dociera do nas, że ścieżka, którą kroczymy w życiu, nie jest dobra i natychmiast coś musi się zmienić. Wówczas sami nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to, jak bardzo mogliśmy być zaślepieni do tej pory.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Dominika Gwit w bikini na dmuchanym flamingu. Gorące nagranie z aktorką znalazło się w sieci, ciężko oderwać wzrok

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

- Podjęcie decyzji o rozstaniu zajęło mi rok, ale nigdy nie zapomnę tej chwili pewności [chwila pewności miała miejsce podczas porodu dop. red.] - dodała. Choć kobiecie zajęło trochę czasu, zanim odważyła się na ten krok, od samego momentu porodu zdawała sobie sprawę, że mężczyzna, z którym chciała spędzić życie, nie jest dla niej odpowiednim człowiekiem.

Zdaniem kobiety, o wiele lepszym rozwiązaniem jest, by dziecko wychowało się w niepełnej rodzinie, niż w domu, w którym oboje rodziców jest widocznie nieszczęśliwych. Maluchy są bardzo spostrzegawcze, a wychowywanie się w domu, w którym panuje napięta atmosfera bardzo wpływa na jego psychikę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieci
  2. Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusy
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Joe Biden jako prezydent USA to świetna wiadomość dla klimatu. Kompletna opozycja "antynaukowej" postawy Trumpa
  7. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Parenting PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News