Była wściekła na męża, że za długo pracuje. Potem podsłuchała, co mówi do ich córki i już nic nie będzie takie samo

Była wściekła na męża, że za długo pracuje. Potem podsłuchała, co mówi do ich córki i już nic nie będzie takie samo Źródło: Facebook.com/Love that matters

Mąż denerwował swoją żonę ilością pracy. Kobieta była przekonana, że mężczyzna zdecydowanie za dużo czasu spędza nad swoimi obowiązkami, a za mało w domu. Pewnego dnia przez przypadek usłyszała jego słowa i nie mogła uwierzyć własnym uszom.

Mąż i jego partnerka od lat tworzyli udany związek. W pewnym momencie jednak ich relacja zaczęła się psuć, a wszystko przez pracę. Żona uznała, że głowa rodziny zdecydowanie zbyt dużo czasu poświęca pracy. Była wprost wściekła do momentu, gdy usłyszała, co mówi ich małej córce.

Mąż oddawał się pracy

Mąż pracował jako rolnik. Od rana do wieczora zajmował się gospodarstwem, jego żona zaś w tym czasie zajmowała się domem i dziećmi. Przez to mieli dla siebie niezwykle mało czasu, zaledwie godzinę dziennie. Kobieta była dosłownie wściekła, że nie może spędzać z nim tyle czasu, ile by chciała. Zostawiła mu wiadomość, w której opisywała swoje odczucia. Miała ją zostawić na blacie w kuchni.

Nocą chciała dyskretnie podłożyć karteczkę z wiadomością, ale wtedy zobaczyła, że mąż siedzi w kuchni z córką i postanowiła chwilę posłuchać, o czym rozmawiają. Mężczyzna niedawno wrócił z pracy na roli i widać było, że jest bardzo zmęczony. Stęskniona dziewczynka zaś bez przerwy trajkotała, uniemożliwiając mu odpoczynek. Wtedy powiedział coś, co zmieniło zdanie jego żony na temat jego pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta usłyszała słowa, które ja zdziwiły

Kobieta podsłuchała, że mimo ogromnego zmęczenia mąż cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania córeczki, jest zaangażowany w rozmowę z nią i stara się okazać małej jak najwięcej miłości. Ten niespodziewany widok ogromnie ją rozczulił. Natychmiast pożałowała swojej złości, zrozumiała bowiem, że mężczyzna poświęca się dla rodziny, by zapewnić jej jak najlepszy byt. Z pewnością sam wolałby więcej czasu spędzać w domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Żona postanowiła podzielić się swoją historią w social mediach, aby inne gospodynie dręczone podobnymi wątpliwościami mogły spojrzeć na swoich partnerów z innej perspektywy. Do posta dodała zdjęcie, które ukradkiem zrobiła tej nocy swoim najbliższym. Ma nadzieję, że w ten sposób pomogła chociaż jednemu małżeństwu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Webniusy

Następny artykuł