Żona szła do pracy, nawet nie wiedziała kogo minęła na ulicy. Już nigdy nie zobaczy męża

Żona szła do pracy, nawet nie wiedziała kogo minęła na ulicy. Już nigdy nie zobaczy męża Źródło: unsplash.com/Cristian Newman

Mąż już nigdy nie przytuli swojej żony i nie zjedzą wspólnego śniadania. Mieli jeszcze tyle planów, które już nigdy nie zostaną spełnione. Kobieta jest zdruzgotana, nawet nie zorientowała się, kogo minęła na ulicy, zmierzając do pracy.

Mąż na zawsze pozostanie w jej sercu. Kobiecie pozostały teraz już tylko wspomnienia. Nie może sobie wybaczyć, że nie zorientowała się wcześniej, kogo mija na ulicy.

Kobieta nie miała pojęcia, że znajduje się tam jej mąż. Później poznała okrutną prawdę

Żona przeżyła prawdziwy koszmar. Wszystko wydarzyło się 30 października, kiedy zmierzała do pracy. Na jej stałej trasie w tym dniu miał miejsce wypadek - nie było jej to na rękę, ponieważ nie lubiła spóźniać się do pracy. Zadzwoniła nawet do szefa, że są problemy komunikacyjne i pojawi się po umówionej godzinie. Widziała ciężarówkę oraz policyjny parawan - mógł to być wypadek z udziałem pieszego. Nie zdawała sobie nawet sprawy, kogo właśnie mija, przejeżdżając obok.

Dopiero po pewnym czasie kobieta otrzymała wiadomość, że jej mąż nie żyje. Zmarł podczas reanimacji na skutek wypadku, który wydarzył się na South Circular przed stacją Catford w południowo-wschodnim Londynie, gdzie mieszkało małżeństwo. Była przerażona - uświadomiła sobie, że rano przechodziła obok tego miejsca, a za parawanem musiało leżeć ciało jej męża. Nie mogła powstrzymać się od płaczu, nie miała pojęcia, że mija swojego ukochanego. 

Na drugi dzień mieli jechać do rodziny, do Polski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

40-letni Łukasz, który zginął pod kołami ciężarówki, na drugi dzień miał jechać ze swoją rodziną do Polski, aby odwiedzić groby bliskich. Niestety zmarł w środę 30 października o godzinie 6:30. Kierowca, który go potrącił, został aresztowany pod zarzutem spowodowania śmierci przez nieostrożną jazdę, ale po przesłuchaniu został zwolniony i będzie odpowiadał z wolnej stopy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Łukasz przeprowadził się do Londynu w 2006 roku i pracował jako kierowca w firmie z branży środków czystości. Mieszkał w pobliżu miejsca wypadku, a niedawno kupił sobie rower, by podreperować kondycję, która podupadła po spędzaniu tylu godzin za kółkiem. Wielokrotnie ostrzegano go przed niebezpieczeństwami jazdy rowerem po Londynie. Odcinek drogi, na którym został potrącony, jest uważany jako szczególnie niebezpieczny, a stowarzyszenie rowerzystów od lat prowadzi kampanię na rzecz poprawy bezpieczeństwa w tamtym rejonie. Tragedii można było uniknąć, gdyby prace w tym temacie rozpoczęły się wcześniej - na tę chwilę mają być zrealizowane dopiero w 2022 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Emilia Krakowska zachwycała jako Jagna w ''Chłopach''. Dziś ma 79 lat. Nie uwierzycie jak wygląda
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Fakt

Następny artykuł