Mąż wiedział, że jego młoda i piękna żona umiera. Zrobił dla niej rzecz, o której mówi cały świat, ale to jej reakcja doprowadza do łez

Mąż wiedział, że jego młoda i piękna żona umiera. Zrobił dla niej rzecz, o której mówi cały świat, ale to jej reakcja doprowadza do łez Źródło: Screen/Youtube/ Synodic Productions

Mąż zdobył się na wyjątkowy sposób wyrażenia miłości do swojej ukochanej. Mężczyzna postanowił zrobić swojej umierającej żonie niewiarygodną niespodziankę. Reakcja chorej wyciska łzy.

Mąż postanowił w spektakularny sposób zamanifestować swoje ogromne uczucie do żony. Mężczyzna przygotował dla umierającej ukochanej wyjątkową niespodziankę. Było to wzruszające świadectwo pięknej miłości, a reakcja chorej wyciska łzy z oczu. 

Mąż przygotował coś specjalnego 

Mąż z okazji 10. rocznicy ślubu chciał w wyjątkowy sposób pokazać swojej ukochanej jak bardzo ją kocha. Kobieta od lata zmaga się ze śmiertelną chorobą, stwardnieniem rozsianym, więc nie wiadomo, ile parze zostało wspólnych chwil. 

Carl Gilbertson z Liverpoolu stwierdził, że nie ma na co czekać i wymyślił piękną metodę zaprezentowania tego, że jego uczucie do żony nie słabnie, a wręcz przeciwnie - z biegiem lat staje się coraz silniejsze. Jego niespodzianka wywołała u kobiety niezwykle emocjonalną reakcję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Romantyczny gest męża 

Mąż postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień w niezapomniany sposób. Zebrał grupkę studentów z Liverpool Media School, żeby specjalnie dla jego żony wykonali jedną piosenkę. Utwór ten o znamiennym tytule " Just the way you are", który pochodzi z repertuaru Bruno Marsa, miał pokazać jak bardzo Carl kocha swoją żonę. 

Spektakularne wykonanie odbyło się na ulicy w obecności przypadkowych przechodniów. Mąż chciał wykrzyczeć całemu światu swoją miłość do Laury. Śpiewowi towarzyszyła również dopracowana choreografia. Wszystko składało się na niesamowity efekt, który natychmiast wzruszył, poruszającą się w wyniku choroby na wózku, żonę Carla. Jej reakcja jest niesamowicie wzruszająca - kobieta się popłakała i gorąco dziękowała ukochanemu. 

-Twoja odwaga, siła i godność wzbudzają we mnie podziw z każdym dniem. Chciałbym abyś wiedziała kochanie, że jesteś wspaniała taka, jaka jesteś. Jesteś jedyną rzeczą, która najbardziej liczy się w moim życiu - brzmiały słowa wyznania zakochanego mężczyzny w kierunku umierającej ukochanej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Ten romantyczny gest z pewnością wzbudził podziw wszystkich. Takie wyznania miłosne są rzadkością i kojarzą się raczej ze scenami z komedii romantycznych. Wiele kobiet marzy o takim partnerze, jak Carl, który skłonny jest pokazać całemu światu swoją miłość

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka przeżyje szturm. Kurczaka sprzedają za 50 groszy
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Webniusy

Następny artykuł