Potrącił swoją żonę samochodem, później zadawał jej ciosy maczetą. Przerażające szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach

Potrącił swoją żonę samochodem, później zadawał jej ciosy maczetą. Przerażające szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: Unsplash/Matt Popovich

Mąż był tak wściekły, że kilkakrotnie potrącił kobietę samochodem, a gdy próbowała się odczołgać w bezpieczne miejsce, zaczął gonić za nią z maczetą. Wszystkiemu miały przyglądać się jej wnuki. Sprawcy wciąż nie pochwycono.

Mąż w brutalny sposób zamordował swoją żonę. 62-letni mężczyzna wpadł w szał i nikt nie był w stanie go powstrzymać. Najpierw staranował kobietę samochodem, potem wysiadł z auta, wziął w rękę maczetę i zaczął siec ją po twarzy. Gdy na miejsce przyjechało pogotowie, żona mordercy nie miała już szans na przeżycie.

Mąż wpadł w taką złość, że posunął się do skrajnej przemocy

Wciąż nie wiadomo, co spowodowało furię 62-latka, ale ten mieszkaniec Bronksu nie dał własnej małżonce nawet szansy, żeby się obroniła. Wsiadł do auta i zaczął jechać w jej stronę. Kobieta nie mogła uciec przed szybkim pojazdem. Po tym, jak ją potrącił, postanowił dokończyć dzieła za pomocą maczety.

Świadkowie wydarzenia długo nie zapomną tego, co zaszło. Z ich wyznań wynika, że całe zajście miało wyjątkowo dramatyczny i brutalny charakter. Mężczyzna potrącił kobietę samochodem kilkakrotnie, a gdy ta próbowała odczołgać się i ochronić przed ciosami około 20 centymetrowej maczety, bezlitośnie za nią podążał wymachując bronią. Wszystkiemu miały przyglądać się jej wnuki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jej twarz była pokaleczona. Trzymała się za brzuch. (…) Krew kapała jej z twarzy - relacjonował świadek, który był na miejscu. - To był chaos. Wszyscy krzyczeli - dodał.

Policja wciąż nie uchwyciła sprawcy zdarzenia

Imię ofiary wciąż nie zostało podane do informacji publicznej w celu chronienia jej rodziny przed zbędną uwagą mediów. Problemem okazuje się też znalezienie mordercy, który od razu zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Nie jest pewne, czy mężczyzna wciąż nie jest niebezpieczny dla otoczenia. Przyczyną wybuchu złości miała być kłótnia, której treści niestety nie był w stanie przekazać żaden ze świadków. Gdy mężczyzna się oddalił, na miejsce przyjechały służby ratunkowe, ale nieprzytomnej 58-latki nie udało się już uratować. Zmarła po krótkiej ale ciężkiej walce o życie w Jacobi Medical Center.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł na to ZASKAKUJĄCY sposób
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Po raz pierwszy ubrana przyzwoicie Roksana Węgiel zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

źródło: wprost

Następny artykuł