Jej mąż od piątku jest u kochanki. Ona została z dzieckiem i czeka na koniec weekendu

Jej mąż od piątku jest u kochanki. Ona została z dzieckiem i czeka na koniec weekendu Źródło: Unsplash/ Alejandra Quiroz

Mąż niespecjalnie kryje się ze swoim romansem, a żona udaje, że o niczym nie wie. To częsty przypadek. Udowadnia to forum internetowe, na którym użytkowniczki dzielą się swoimi doświadczeniami.

Mąż jednej z internautek wyjeżdża na całe weekendy i oczywiście zawsze ma na to wymówki. Dawniej bardziej starannie wymyślane, wiarygodniejsze. Teraz już nawet specjalnie się nie wysila, by wyjazdy miały prawdopodobne powody. Żona zostaje z dzieckiem i czeka na koniec weekendu, jak gdyby nigdy nic. A to tylko jeden z przykładów smutnych historii, które dzieją się w polskich domach.

Mąż ma romans, żona o tym wie. Co dalej?

Jedna z użytkowniczek forum pyta wprost: co kieruje żonami, które latami wiedzą o romansie męża? Dlaczego nic z tym nie robią? Pytanie doczekało się wielu odpowiedzi. Pojawiają się różne powody - głupota, wygoda, pieniądze, przyzwyczajenie, wstyd, ale także - uczucia.

- Małżeństwo to jest biznes nade wszystko. To jest wspólny dorobek, to jest ułożone życie. Wiesz, takie słowo "godność" niewiele przy tym wszystkim znaczy - napisała jedna z osób.

Brzmi to bardzo gorzko, ale niejedna użytkowniczka forum zgadza się z tą diagnozą. Inna forumowiczka przedstawia historię swojej matki. Kobieta nie rozumie, dlaczego mama nie chciała odejść od zdradzającego męża.

- Ojciec jest lekko pieprznięty (lubi się czepiać, kłócić, wyzywać) i jak był z tą drugą to mama miała święty spokój - mówi internautka.

Jednak mimo wszystko dla kobiety ważniejsze było utrzymywanie iluzji rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

A co ze zdradzającymi? "To jest dopiero dziwne"

Pewna uczestniczka dyskusji postanowiła zadać przewrotne pytanie. A co ze zdradzającymi? Zastanawia się, dlaczego oni nie odchodzą od żon, a najczęściej prowadzą grę, zwodzą zarówno kochanki, jak i żony.

- To jest dopiero dziwne. Niby kochają tę kobietę. Zyskują coś, nie tracą. Ale tu tak samo: rozwalać życie, dzielić się majątkiem, po co, jak można mieć kochankę i święty spokój - analizuje internautka.

W takiej sytuacji jest kolejna użytkowniczka z forum, której mąż wyjeżdża do kochanki na całe weekendy. Kobieta doskonale o tym wie, zresztą zdarzyło się jej nawet skonfrontować z kochanką męża. Mimo wszystko trwa w tym związku i nawet nie sugeruje rozwodu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Dwudziestoletnia gówniara, która myśli, że na gotowe wejdzie i wszystko przywłaszczy sobie, na co ciężko pracowałam. Ciągnie z niego ile się da, sponsora do zabawy sobie znalazła i niestety pracę też ma dzięki niemu - gorzko wyrzuca kobieta.

Na pytanie, czy kocha swojego męża jednak nie odpowiada.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: Kafeteria

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu