W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół

W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół Źródło: Facebook

Mąż musiał się bardzo postarać, żeby znowu zdobyć zaufanie żony. Kobieta straciła pamięć w wyniku fatalnego wypadku i kompletnie zapomniała, kim jest jej małżonek.

Mąż Laury Faganello miał przed sobą wyjątkowo trudne zadanie. W trakcie przygotowań do ślubu, jego partnerka uległa poważnemu wypadkowi. W efekcie doszło do uszkodzenia mózgu, przez który straciła częściowo pamięć. Kompletnie nie pamiętała swojego męża, przez co nie chciała brać ślubu z obcą dla niej osobą. Mężczyzna zaczął robić wszystko, żeby znów zdobyć jej zaufanie.

Mąż przeżył ciężkie chwile, kiedy żona przestała go rozpoznawać

Z powodu częściowej utraty pamięci znikła nie tylko znajomość z partnerem - Braydenem, ale także uczucie, które ich łączyło. Nie wiedziała nawet, o czym z nim rozmawiać. W końcu mężczyzna zdecydował się zmienić, aby przywrócić dawną relację. Zaczął być dla niej bardzo opiekuńczy i wyjątkowo dużo z nią rozmawiać. Laura polubiła swojego partnera, choć nie było jeszcze mowy o tak silnym uczuciu. Zdecydowała się z nim pójść na "pierwszą" randkę.

Po jakimś czasie uczucie zaczęło wracać. Mężczyzna zaczął zostawiać swojej partnerce notatki na stole z komplementami, a ona sama zaczęła odczuwać za nim tęsknotę. Powrót do dawnego związku zajął dwa lata, ale finalnie udało się jej nie tyle przywrócić wspomnienia, ile stworzyć nowe, z tą samą osobą, z którą niegdyś była związana.

Para zdecydowała się ponownie na związek. W końcu ich ślub doszedł do skutku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu Laura zdecydowała się na ślub, który przed wypadkiem nie doszedł do skutku. Mimo wielu przeciwności udało jej się zakochać w tym samym mężczyźnie, co przed utratą pamięci. Jaka sama przyznała, zajęło to trochę czasu, ale nie żałuje swojej decyzji - jest przekonana, że było warto.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Internauci i znajomi pary byli zachwyceni historią. Na Facebooku pod ich zdjęciami ślubnymi pojawił się wysyp komentarzy fanów, którzy nie kryli zachwytu. Przyznawali, że taka sytuacja na pewno nie jest dziełem przypadku i na pewno musieli być sobie przeznaczeni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: Boredpanda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News