Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył, co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe

Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył, co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe Źródło: youtube.com/ 3 KAWAŁY O...

Mąż zdecydował się na rozwód po 4 latach małżeństwa. Mężczyzna, który bardzo kochał swoją żonę, podjął tę radykalną decyzję w momencie, w którym odkrył wielką tajemnicę swojej ukochanej. To jedno, nieszczęsne popołudnie złamało całe jego życie.

Mąż myślał, że jego związek rozkwita. Mężczyzna przez cztery lata uważał się za prawdziwego szczęściarza - piękna żona, dobra praca, dzieci w planach. Nie wiedział jednak, że jego ukochana wykorzystuje chwile samotności w sposób, w który może budzić wielkie kontrowersje. Mimo wielkiej miłości Marcin nie mógł jej tego wybaczyć.

Mąż zakończył swój związek. Historia nieszczęśliwej miłości Marcina i Izy

Marcin i Iza znali się od lat studenckich. Kobieta uchodziła za wielką piękność na swojej uczelni i nie raz spławiała adoratorów. Marcin także nie był w stanie nawiązać z nią relacji, aż do pewnego razu, kiedy jego koleżanka z roku dała namówić się na wspólną kawę w uczelnianej kantynie.

- Iza była spełnieniem moich marzeń i bardzo zabiegałem o nią przez kilka lat, gdy razem studiowaliśmy. Bardzo długo nie dała się namówić na randkę, ale w końcu to mi się udało i poszliśmy na kawę tuż po zajęciach. Tak długo gadaliśmy, że pani musiała nas wyprosić z knajpy. - wspomina Marcin.

Ich wyjścia na kawę zaczęły stawać się codziennością, a Iza zaczęła się zakochiwać w swoim adoratorze. Po czterech latach chodzenia, kobieta przyjęła zaręczyny od swojego ukochanego. Marcin, który myślał, że spełnił swoje największe marzenie, nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego ukochana skrywa przed nim sekret.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzień, który zmienił cały związek

11 września 2017 roku Marcin niespodziewanie wrócił z pracy szybciej niż zwykle. Mężczyzna, który chciał wykorzystać ten dzień do spędzenia czasu ze swoją ukochaną. Przekraczając drzwi wejściowe do domu, usłyszał niepokojące krzyki, dobiegające z sypialni.

Marcin bardzo po cichu wszedł do sypialni, myśląc, że jego żona słucha głośno muzyki. Gdy otworzył drzwi, cała prawda o jego żonie wyszła na jaw.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Otworzyłem z impetem drzwi, zobaczyłem moją żonę w wyuzdanej bieliźnie, wypinającą się do kamerki w laptopie. Gdy mnie zobaczyła, szybko wyprostowała się i zaczęła tłumaczyć. Nawet nie zdążyłem tego przetrawić, a ona mówiła, że tak sobie dorabia i robi to od początku naszego związku i żebym się nie denerwował. - opowiada mężczyzna.

Zobaczenie żony w niecodziennej profesji sprawiło, że stracił do niej całe zaufanie, wyprowadził się z domu i wręczył jej papiery rozwodowe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

źródło: Popularne

Następny artykuł