To naprawdę jej mąż?
youtube.com/Coby Persin
Klaudia Bochenek - 8 Sierpnia 2019

Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyzna

Jej mąż był od niej kilkadziesiąt lat starszy. Przypadkowi przechodnie, którzy stali się obserwatorami niecodziennej sytuacji, nie mogli wydusić słowa. Ich zszokowane miny mówią same za siebie. To niewiarygodne, że ktoś pozwolił im stanąć przed ołtarzem!

Mąż chodził ze swoją młodszą żoną wśród przechodniów. Byli oni niemymi świadkami wewnętrznej tragedii małej dziewczynki, która została zmuszona do zamążpójścia. Nie mieści się w głowie to, że między nimi są aż 53 lata różnicy.

Mąż chciał zrobić sobie sesję zdjęciową z o wiele młodszą żoną

Pan młody wybrał na ślubną sesję zdjęciową w dość niecodzienne i mało romantyczne miejsce: ulice Nowego Jorku. W kadrze razem z nim i jego żoną znaleźli się również przypadkowi przechodnie. Niektórym mocno nie spodobało się to, co zobaczyli. Wszystko uwieczniono na nagraniu wideo. Podczas siadania z 12-letnią dziewczynką na schodach spotkali się z pierwszymi spojrzeniami litości, bólu, złości, niezrozumienia.

500 plus to najpopularniejsze świadczenieNie 500 plus, a 1500 plus. Wiadomo do kogo co miesiąc trafią takie pieniądzeCzytaj dalej

Na nagraniu widać, jak turystki ze wschodu mówią coś zszokowane między sobą. Wiele ludzi przygląda się parze, ale nikt nie reaguje. Następnie fotograf kieruje pannę młodą w białej sukni i welonie oraz pana młodego w inną lokalizację. Nagle jedna kobieta podchodzi i pyta: gdzie jest Twoja mama? Mąż 12-latki odpowiada, że jest w domu i ma pozwolenie na ślub z jej córką.

Ludzie zaczęli zaczepiać parę i reagować na ich związek

Chwilę potem w dłuższą polemikę z panem młodym wdał się pewien czarnoskóry mężczyzna. Krzyczał, że to nielegalne. Zagroził nawet, że zadzwoni na policję i wtedy przekona się, że to co zrobił jest nieprawidłowe. Następnie inna z obserwujących kobiet pyta się, czy w ogóle mają na to przyzwolenie, ile lat ma dziewczynka oraz czy tego chciała. Tłumaczy, że to nielegalne i próbuje odciągnąć 12-latkę od staruszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

BiedronkaBiedronka masakruje swoich klientów. Przy numerze 8 popłaczecie się ze śmiechuCzytaj dalej

W innej lokalizacji mężczyzna zostaje zaczepiony przez 2 mężczyzn i zostaje rozdzielony z panną młodą. Z kolei jeszcze inny świadek nazywa pana młodego zboczeńcem i następuje potyczka słowna oraz popychanie. Całe szczęście okazuje się, że to tylko eksperyment społeczny, który ma pokazać jak ludzie zareagują na parę z taką różnicą wieku.

Dzisiaj grzeje:

1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

Film został nagrany przez osobę, której nie jest obojętny los małych dziewczynek, które już za swojego dzieciństwa są komuś obiecywane lub zakładają suknię i są wydawane za mąż. Według danych podanych w filmie codziennie 33 tysiące dziewczynek traci swoje dzieciństwo i prawa do godnego życia.

Poniżej można obejrzeć, jak reagowali przypadkowi ludzie:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

DodaGdzie mieszkają największe polskie gwiazdy? Aż mdli na widok tych luksusów, przy zdjęciu 7 się nie pozbieracie [FOTO]Czytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News