Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem Źródło: facebook.com

Mąż przez pewien czas był rozdrażniony zachowaniem swojej żony, widząc, że od czasu porodu bardzo się zmieniła. Kobieta potrafiła na długie godziny zniknąć w pokoju malca, zachowywała się też bardzo cicho. Nagranie z ukrytej kamery wyjaśniło wszystko w tej sprawie - tak dziwnej metody wychowawczej jeszcze nie widzieliście.

Mąż pani Morris od kilku tygodni obserwował, jak jego żona zachowuje się dziwnie. Kobieta, która przed porodem ich syna tryskała życiem i snuła plany aktywnego rodzicielstwa, stała się bardzo cicha, a nawet zaczęła unikać rozmów z ojcem swojego dziecka, potrafiąc spędzić wiele godzin w pokoju malca. Mężczyzna przypomniał sobie wtedy, że w pokoju jego latorośli zamontował kamerę monitorującą malca. Nagranie powiedziało mu wszystko - takiej metody wychowawczej świat nie widział. 

Mąż bał się o żonę i dziecko. Nagranie z pokoju dziecka wszystko mu wyjaśniło

Tyrone Moriss, który wraz z żoną i swoim dzieckiem zamieszkuje RPA, nie mógł uwierzyć w to, jak bardzo jego pożycie z jego ukochaną się zmieniło. Myślał, że kobieta jest zmęczona opieką nad maleństwem, a sama opieka nad maleństwem przychodzi jej z wielkim trudem. Myśląc, że z jego ukochaną dzieje się coś niedobrego, mężczyzna obejrzał nagranie z monitoringu zamontowanego w pokoju ich pociechy. To, co zobaczył, zmroziło mu krew w żyłach.

Jego żona po uśpieniu dziecka odłożyła je do kołyski, po czym sama osunęła się w bardzo nienaturalny sposób na podłogę, leżąc i patrząc w sufit. Tak nienaturalne i przerażające kadry sprowokowały męża do rozmowy z żoną. Wtedy ona wyjawiła mu swój sekret.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona tłumaczy się z nienaturalnego zachowania

Kobieta zaprzeczyła podejrzeniom męża, jakoby była chora psychicznie. Wyznała, że potrzebuje znikać na kilka godzin, ponieważ ich dziecko ma bardzo kruchy sen, a przez to, że podłoga skrzypiała, gdy matka wychodziła z pokoju, malec praktycznie od razu się budził. Osunięcie się na miękki dywan amortyzowało wszelkie hałasy, a ona sama bywała przy swoim ukochanym dziecku aż do momentu, gdy się obudzi.

Morris odetchnął z ulgą, zdając sobie sprawę, jak bardzo kochającą ma żonę i do jak dużych poświęceń jest ona zdolna w związku z wychowaniem maleństwa, niezależenie od tego, jak bardzo dziwne metody wychowawcze zastosowała. 

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata! Gdy pokazał jak wygląda, ludzie zdębieli
  4. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie
  5. Rydzyk pilnie potrzebuje nowego samochodu. Żąda od wiernych słuchaczy 5 milionów złotych
  6. 103-latka właśnie wyszła za mąż. TVN zdradził szczegóły, które zwalają z nóg

Źródło: Polubione

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu