Chciała wiedzieć, co robi jej mąż, gdy zostaje sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę

Chciała wiedzieć, co robi jej mąż, gdy zostaje sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę Źródło: youtube/home with dada

Mąż musiał zostać sam ze swoim synem. Jego partnerka była bardzo ciekawa, co się dzieje pod jej nieobecność w domu. Była w szoku, gdy zobaczyła nagranie.

Jej mąż został sam z dzieckiem, bo ona dłuższy czas przebywała poza domem. Chciała jednak wiedzieć, co się dzieje pod jej nieobecność, dlatego w salonie zamontowali kamerę. Nagranie kompletnie odebrało jej mowę.

Mąż został sam z synem. Przez cały czas był nagrywany

Nagranie z zatytułowane jest "Kompleksowy raport o wydarzeniach ojca i jego syna, podczas gdy mama jest w tym czasie w pracy". Z racji, że mężczyzna pracował jako freelancer, mógł sobie pozwolić na ustalenie, kiedy będzie miał wolne, dzięki czemu mógł się zajmować dzieckiem pod nieobecność żony. Specjalnie dla niej przygotował unikatowy materiał.

W pierwszych sekundach przyśpieszonego nagrania, które pokazuje cały dzień z dnia ojca, widać jak mężczyzna karmi dziecko. Po chwili zostawia je na chwilę same i przynosi kosz z zabawkami. Następnie bawi się z synem i układa z nim klocki. Gdy jego pociecha wywraca pudełko z klockami na ziemię, nie denerwuje się, tylko dalej bawi się z chłopcem.

Matkę zatkało, gdy zobaczyła to nagranie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Później tata przyniósł na miejsce kolejne pudełko z zabawkami i zaczął je segregować, bawiąc się jednocześnie z dzieckiem. Gdy kilkulatek znudził się zabawkami, tata zabrał go na kanapę i zaczął z nim dokazywać. Później grał z dzieckiem na keyboardzie, a za oknem powoli zaczyna zachodzić słońce. Jeszcze później bawił się z chłopcem w gumowym basenie, grał z nim na instrumencie perkusyjnym, aż przyszedł czas na obowiązki. Mężczyzna przewinął swojego syna, i ucząc chłopca porządku, zaczął z nim sprzątać zabawki do pudełek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Po chwili wszystko jest uporządkowane, a wyraźnie rozbawione dziecko pokazuje się z tatą prosto do obiektywu kamery. Gdy kobieta przeglądała to nagranie, to aż serce jej rosło na widok tego, jak świetnie bawi się jej syn z ojcem. Materiał odebrał jej mowę, nie spodziewała się do tej pory, że jej ukochany aż tak dobrze radzi sobie samemu z maluchem, gdy jej nie ma. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: YouTube

Następny artykuł