Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Ten mąż jest najprawdopodobniej najgorszym na świecie. 72-letni Jerry Gillingan porwał, a potem torturował żonę i swojego 11-letniego syna. Opis zbrodni, jakich dokonał, jest wprost nie do uwierzenia. Prokuratura nie przewiduje dla niego innej kary niż dożywocie.

Mąż został przyłapany przez żonę na strasznym uczynku. 72-letni Jerry Gillingan od pewnego czasu zdradzał niezdrowe zainteresowanie swoim synem, który był przez niego molestowany seksualnie. 39-letnia żona pedofila przyłapała go na gwałceniu dziecka w szopie na podwórku. Kiedy próbowała wezwać pomoc, zaczął się największy koszmar jej życia. Zwyrodnialec resztę swojego życia spędzi w więzieniu.

Mąż gwałcił syna, a potem uwięził swoją rodzinę. Przerażająca zbrodnia wstrząsnęła całą Wielką Brytanią

Po tym, jak kobieta została schwytana przez gwałciciela, została przywiązana do uszczelki w szopie i dokładnie owinięta taśmą klejącą. Gillingan w pomieszczeniu zamknął także 11-letniego syna, którego zmuszał do przerażających rzeczy. Kobieta, która została pobita, była zmuszona przez męża do uprawiania seksu z własnym dzieckiem, a kiedy odmawiała, zboczeniec oblewał jej oczy zawartością akumulatora samochodowego.

Koszmar rodziny trwał trzy dni. Zwyrodnialec wyszedł z szopy i zapomniał swojego telefonu komórkowego. Ten fakt wykorzystała jego żona, która wybrała numer alarmowy i zaalarmowała policję o sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bezczelność gwałciciela nie zna granic

Gillingan, który został zatrzymany przez policję, nie potrafił znaleźć usprawiedliwienia na swoje zachowanie, więc zaczął udawać, że jest poważnie chory i twierdził, że musi jeździć na wózku inwalidzkim. Taka postawa miała uratować go przed długimi latami więzienia, jednak sędzia prowadzący postępowanie nie mógł dowierzać w blef Brytyjczyka i skazał go na dożywocie.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Matka i syn przebywają obecnie w szpitalu i są pod opieką psychologa. O ile wzrok kobiety udało się uratować, o tyle ona i jej dziecko nigdy nie zapomną piekła zgotowanego przez 72-latka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

źródło: Metro

Następny artykuł