Mąż Marty Kaczyńskiej z nią nie mieszka
youtube/Fakt24
Konrad Karpiuk - 7 Października 2019

Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa

Mąż Marty Kaczyńskiej nie dzieli mieszkania ze swoją obecną żoną. Okazuje się, że dla córki tragicznie zmarłego prezydenta RP to bardzo trudna chwila i nie znosi obecnej sytuacji najlepiej.

Mąż nie mieszka razem z Martą Kaczyńską. Biznesmen Piotr Zieliński miał swoje powody, aby zamieszkać w stolicy, podczas gdy jego żona przebywa razem z synem w mieszkaniu w Trójmieście. Zaczęły się spekulacje na temat tego, co się dzieje w jej małżeństwie. Wiadomo już, jakie są powody rozłąki.

Marta Kaczyńska nie znosi dobrze rozłąki z mężem

Piotr Zieliński z racji wykonywanego zawodu musi pozostać w stolicy. Warszawa sprzyja interesom, dzięki którym biznesmen zarabia na życie. Z kolei Marta Kaczyńska jest przyzwyczajona do Sopotu, gdzie wychowuje swojego syna i nie ma zamiaru najwyraźniej się przeprowadzać.

pogrzeb Jana KobuszewskiegoNa pogrzebie Jana Kobuszewskiego do mikrofonu podszedł jego siostrzeniec. Wypowiedział jedno zdanie, po którym zapadła głucha ciszaCzytaj dalej

Trudności w znoszeniu rozłąki odczuwa sama Marta Kaczyńska. W rozmowie z tygodnikiem Dobry Tydzień, osoba znajdująca się blisko felietonistki, podała, że 39-latka chciałaby, aby jej mąż widział postępy wspólnego dziecka. Staś jest w takim wieku, że zaczyna chodzić i wypowiadać pierwsze słowa, a to ważne momenty w życiu każdego rodzica.

Mąż Marty Kaczyńskiej robi wszystko, żeby wspomóc żonę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MamaDzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postówCzytaj dalej

Piotr Zieliński bardzo poczuwa się do roli ojca i w wolnej chwili potrafi pokonać autem 350 kilometrów, żeby spędzić wieczór z żoną i swoim synem. Jak podało źródło tygodnika, Marta Kaczyńska teraz potrzebuje sporo wsparcia ze względu na początek roku szkolnego. Obie jej córki chodzą jeszcze do szkoły i wymagają teraz szczególnej uwagi.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Pani Romana dostaje 400 złotych emerytury. Powiedziała, na kogo będzie głosować, po czym zalała się łzami

Mimo problematycznej rozłąki Marta Kaczyńska czuje się szczęśliwie w obecnym małżeństwie. Tygodnik po raz kolejny powołuje się na swoje źródło, mówiąc, że felietonistce przestali nawet aż tak bardzo przeszkadzać fotoreporterzy, których zazwyczaj unikała. Teraz nie ma już takiego problemu z uśmiechaniem się do aparatów paparazzich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Haczyk w płacy minimalnej. SETKI TYSIĘCY Polaków wylądują na bruku 
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna
  5. "Mój 11-letni syn doprowadza mnie do szału". Pani Joanna już nie przyjmuje od niego przeprosin

NowotwórNowotwór pęcherzyka żółciowego łatwo pomylić z innymi chorobami. Poznaj 6 objawów, które trzeba zgłosić lekarzowi zanim będzie za późnoCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News