Kobieta poprosiła męża o pieniądze na papierosy. Gdy odmówił, kilka dni później już nie żył

Kobieta poprosiła męża o pieniądze na papierosy. Gdy odmówił, kilka dni później już nie żył Źródło: .

Mąż odmówił swojej żonie pieniędzy na papierosy. Nie przypuszczał, do czego doprowadzi jego stanowcza decyzja. W dwa tygodnie potem już nie żył.

Mąż 54-letniej kobiety miał dosyć próśb o finansowanie jej nałogu. 90-latek głośno zaprotestował, gdy kobieta kolejny raz wyciągnęła rękę po pieniądze na papierosy. Nieszczęsne drobne okazały się gwoździem do jego trumny. W dwa tygodnie potem już nie żył. 

Mąż ukarany

Do tragicznego wydarzenia w rodzinie Burnsów doszło 24 marca bieżącego roku w Netherton, Merseyside. Małżonkowie wrócili z niedzielnej mszy. Diane Burns poprosiła męża o 10 funtów na papierosy. 

- Mam tego dosyć, zawsze ci daję pieniądze! - odkrzyknął jej William.

Wtedy do akcji wkroczył wzburzony syn pary, 21-letni Michael. Z pięściami rzucił się na swojego ojca w podeszłym wieku. Uderzał na oślep, całkowicie zatracony w ataku nagłej furii. Chłopak złamał ojcu kość jarzmową, szczękę, żebra i oczodół.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero następnego dnia ciężko pobitego mężczyznę obejrzał lekarz. Mimo rozległych obrażeń William został w domu jeszcze przez kilka dni. Dopiero 27 marca, kiedy osunął się na podłogę w swoim salonie, jego sąsiad zawiadomił policję. Funkcjonariusze przybyli natychmiast. Zastali Burnsa na podłodze i od razu wezwali karetkę. 

Mężczyzna umarł w szpitalu

Mąż Diane został przewieziony do szpitala. Tam William zapadł na zapalenie płuc. Ciężkie urazy i obniżona odporność staruszka spowodowały, że 6 kwietnia mężczyzna zamknął na zawsze.

Michael Burns został oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Jego sytuacja nie jest prosta. Młody mężczyzna cierpi bowiem na autyzm. W tym roku został też ojcem. Kiedy zatrzymała go policja, powiedział, że po prostu wpadł w szał. Przyznał też, że już wcześniej kilkakrotnie pobił swojego ojca. Jego zdaniem nigdy wcześniej urazy nie były aż tak poważne. Burnsa juniora skazano na trzy lata pozbawienia wolności. 

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Błahe przyczyny niejednokrotnie doprowadzają do tragicznego finału rodzinnych awantur. Spontaniczne morderstwa są jednak rzadkością pośród członków rodziny. Zgodnie z danymi wymiaru sprawiedliwości, przeważają zaplanowane zbrodnie na najbliższych. Pięćdziesiąt procent przyszłych morderców opowiada wcześniej o swoim zamiarze. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Kobieta zdębiała, gdy go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: Daily Mail

Następny artykuł