Mąż Oli Kwaśniewskiej nagrany z Edytą Górniak na balu TVN. Ten filmik przejdzie do historii

Mąż Oli Kwaśniewskiej nagrany z Edytą Górniak na balu TVN. Ten filmik przejdzie do historii Źródło: instagram.com/jastrzabpost.pl/

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej dał się nagrać z Edytą Górniak. Bal TVN przejdzie do historii dzięki relacji wideo z ich udziałem. Nagranie jest szokujące dla fanów dziennikarki.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, Kuba Badach, jest znany głównie jako książę-małżonek. Tym razem to jednak on - a nie jego żona - skupił na sobie całą uwagę internautów. Nagranie, które uwieczniło jego i Edytę Górniak na balu TVN już stało się hitem sieci.

Mąż Kwaśniewskiej u boku innej gwiazdy

Charytatywny bal TVN, wspierający Fundację "Nie jesteś sam", przyciągnął wielu znanych i lubianych. Pośród tłumu celebrytów pojawili się także oni: słynna diva polskiego show-biznesu, Edyta Górniak, i małżonek Oli Kwaśniewskiej, Jakub Badach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka oczarowała zebranych oszałamiającą podkreślającą figurę kreacją, przystojny Kuba Badach przyciągał wzrok charakterystyczną muchą. Ku zdziwieniu wszystkich razem wkroczyli na scenę. Sięgnęli po mikrofony i razem zaśpiewali dla publiczności. Wspólny występ duetu został uwieczniony na relacjach wideo z balu. 

Mąż-wokalista zaskoczył gości

Nieoczekiwany duet zaskoczył fanów obojga celebrytów. Wzruszające wykonanie szlagieru sprzed lat zebrało liczne pochwały nie tylko wśród zaproszonych na uroczystość gości, ale także pośród internautów. Emocje płynęły strumieniami, zalewając sieć potokiem komplementów. Nikt nie spodziewał się tak ciekawej, doskonale zgranej interpretacji znanej piosenki. 

Para artystów zaśpiewała razem "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Nie każdy wykonawca jest w stanie podołać wymaganiom wokalnym, które stawia przed nim znany utwór. Tym samym hitem debiutował Michał Szpak na antenie X Factora. Trudna piosenka okazała się igraszką dla duetu, który zaprezentował swoją oryginalną, muzyczną wizję.

Po wspólnym występie diwa zaśpiewała solo. Wybrała dwa międzynarodowe hity: "I Will Never Love Again" Lady Gagi i "It's a Man's World" Jamesa Browna. Ich wykonaniem do reszty podbiła serca zgromadzonych. Dzięki jej zaangażowaniu i nieoczekiwanemu duetowi z mężem Aleksandry Kwaśniewskiej część artystyczna tegorocznego balu TVN uplasuje się na wysokim miejscu w rankingu galowych koncertów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Również mąż Oli Kwaśniewskiej może liczyć na pozytywną ocenę swojego występu. Być może również za rok zaskoczy wszystkich na scenie.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

źródło: jastrząb post

Następny artykuł