Mąż zdradzał swoją żonę z czterema kobietami
fot. maxpixel.net
Karol Zaborowski - 7 Sierpnia 2019

Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę

Nie każdy mąż dochowuje wierności swojej żonie, ale w tym wypadku skończyło się to dla niego bardzo źle. Żona własnoręcznie zadbała, aby sprawiedliwości stała się zadość.

Mąż, który zdradza swoją żonę, musi liczyć się z tym, że jego wybranka w końcu może się o wszystkim dowiedzieć, a w takim wypadku zemsta wymierzona przez skrzywdzoną kobietę może być naprawdę potworna. Gorzej jest w momencie, kiedy nie tylko żona chce się zemścić na mężczyźnie, ale również i jego kochanki.

Bez wątpienia jest to sytuacja nie do pozazdroszczenia, ale w takiej sytuacji mężczyzna może mieć pretensje wyłącznie do siebie samego. W tym wypadku żona odkryła, że jej mąż zdradza ją nie z jedną, a z czterema kobietami, z których żadna nie miała pojęcia o pozostałych.

Sześcioraczki zostały w końcu wszystkim pokazaneMama sześcioraczków pokazała zdjęcie dwóch córeczek. Nie oderwiecie od nich wzrokuCzytaj dalej

Mąż zdradzał ją z 4 kobietami

Pewna mężatka już od dłuższego czasu podejrzewała, że jej ukochany nie jest z nią do końca szczery i pod pretekstem wyjazdów służbowych i nadgodzin spotyka się z jakąś kochanką. W końcu postanowiła go śledzić wraz ze swoją przyjaciółką, która pożyczyła od koleżanki z pracy samochód, aby mężczyzna nie mógł ich tak łatwo rozpoznać.

Obie kobiety na tę okazję wzięły pięć dni urlopu i już pierwszego dnia okazało się, że przeczucia dotyczące wierności męża były jak najbardziej słuszne. Mężczyzna spotkał się z młodą kobietą pod hotelem, a następnie oboje zniknęli w jego wnętrzu, gdzie spędzili razem kilka godzin. Zdradzona żona szybko wróciła do domu, aby przygotować się na przyjście męża i postanowiła, że nie powie mu od razu, co odkryła, aby sprawdzić, jak często jej mąż spotyka się ze swoją kochanką.

Drugiego dnia mężczyzna od razu po swojej pracy wrócił do domu, ale z biegiem czasu, jego żona odkryła, że mężczyzna spotyka się łącznie z czterema kobietami na raz. Małżonka niewiernego mężczyzny postanowiła podzielić się swoją wiedzą z jego wszystkimi kochankami, która zwabiła na spotkanie pod pretekstem pokazu kosmetyków z prezentami.

Jedynie jedna z nich nie pojawiła się na nim, ponieważ w tym czasie spotykała się z mężczyzną. Mimo to w końcu udało się, aby i ona poznała prawdę. Kobieta, która to wszystko zaaranżowała, wynajęła nawet detektywa, aby ten pomógł się jej dowiedzieć co nieco na temat kochanek jej męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadeusz Rydzyk słowaTym razem Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Ujawniono odbierające mowę słowa, które go pogrążąCzytaj dalej

Okrutna zemsta żony

W końcu wszystkie panie obmyśliły wspólnie plan zemsty. Jedna z nich umówiła się z mężczyzną w hotelu, gdzie zazwyczaj się widywali, a pozostałe kobiety schowały się w łazience. Kochanka założyła na siebie najseksowniejszą bieliznę, jaką miała, aby niewierny mąż skupił się tylko i wyłącznie na niej. Kiedy rozpoczęli igraszki w łóżku, powiedziała mu, że chce spróbować czegoś nowego, po czym przykuła go kajdankami do łóżka. W tym momencie do pokoju weszły pozostałe panie, a mężczyzna domyślił się już wszystkiego, plując sobie w brodę, że nie przejrzał podstępu wcześniej.

Niewierny mąż szybko został zakneblowany, a każda z zebranych w pokoju kobiet zaczęła na niego wylewać swoje żale. W końcu przyszedł czas na jego żonę, która obmyśliła jeszcze straszniejszą zemstę. Przy użyciu "Super glue" przykleiła przyrodzenie swojego męża do podbrzusza, a następnie wszystkie opuściły hotel.

Dzisiaj grzeje:

1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Mężczyzna został odnaleziony dopiero następnego dnia i jak można się domyślić, nie obyło się bez pomocy lekarza. Historia ta doskonale pokazuje, jak można skończyć, kiedy igra się z uczuciami innych. Oczywiście żona mężczyzny złożyła to tym wszystkim wniosek o rozwodowy, który i tak był już tylko formalnością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Polka zrobiła światowy przekręt. Kobieta urodzona pod Gdańskiem OSZUKAŁA miliony osób!
  3. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił wzruszy was do łez
  4. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  5. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  6. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

DietaDieta ziemniaczana to absolutny hit! Dzięki niej w kilka dni pozbędziesz się zbędnych kilogramów, zasada nr 6 ucieszy każdegoCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News