Mąż zaginął 3 lata wcześniej. Żona znalazła go przypadkiem, bo zamieścił w internecie filmik z nową partnerką

Mąż zaginął 3 lata wcześniej. Żona znalazła go przypadkiem, bo zamieścił w internecie filmik z nową partnerką Źródło: Pixnio - CC0 Public Domain

Mąż pewnej kobiety zaginął 3 lata temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Po długich poszukiwaniach kobieta w końcu odnalazła ukochanego. Nie spodziewała się jednak, że dojdzie do tego w tak nietypowy sposób.

Mąż kobiety zaginął kilka lat temu, czego przez długi czas nie dało się w żaden sposób wyjaśnić. Kobieta zdążyła już pogodzić się ze smutną myślą, że najprawdopodobniej wydarzył mu się wypadek, w którym tragicznie zginął i nie udało się już zidentyfikować jego ciała. Zaskoczenie "wdowy" było ogromne, gdy podczas oglądania filmiku w internecie zobaczyła własnego męża z inną kobietą.

Historia tajemniczego zaginięcia mężczyzny robi się coraz bardziej popularna w internecie. Kolejne osoby twierdzą, że były bardzo zdziwione na wieść o tym, co musiało dziać się w głowie przerażonej kobiety, gdy zobaczyła na ekranie swojego telefonu męża, który od dłuższego czasu był uznawany za zmarłego. Z pewnością żona na pewno długo będzie pamiętać to, co zrobił jej uznawany za zmarłego ukochany.

Mąż uciekł od swojej żony

Jak się dowiedzieliśmy, kobieta nie spodziewała się niczego niezwykłego i przeglądała zabawne filmiki w jednej z aplikacji na swoim telefonie. Nagle nieoczekiwanie spostrzegła, że na jednym z nich znajduje się jej mąż w towarzystwie innej kobiety. Natychmiast zawiadomiła służby, dzięki czemu udało się namierzyć uznawanego za zaginionego od trzech lat mężczyznę.

Służby odnalazły poszukiwanego 31-latka, który tłumaczył się w wyjątkowo szczery sposób. Stwierdził, że nie dawał sobie rady w walce z codziennymi wyzwaniami i dodawał, że sytuacja w jego poprzedniej rodzinie była trudna.

Mąż zdecydował się na ostateczność

Po pewnym czasie dodał również, że przeprowadził się do innego miasta, w którym pracował jako mechanik. Zdążył w tym czasie poznać nową miłość, dzięki czemu nie narzekał na żadne problemy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy tajemnica wyszła na jaw, mężczyzna postanowił przeprosić swoją żonę, od której uciekł. Historia zakończyła się szczęśliwym zakończeniem, bo po przeprosinach dawna ukochana nakazała mu wrócić do poprzedniego domu, na co on przystał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  2. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

źródło: O2

Następny artykuł