Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach

Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach Źródło: YouTube / Artful Dad

Mąż został sam w domu z niemowlakiem, kiedy jego żona poszła do pracy. Mężczyzna wysłał kobiecie nagranie, które sprawiło, że zupełnie zaniemówiła.

Mąż został w domu sam z dzieckiem, po tym jak jego żona poszła do pracy. Kiedy kobieta obejrzała nagranie, które wysłał jej mężczyzna - była w szoku. Nie spodziewała się tego po swoim partnerze. Film trafił do sieci, obejrzały go miliony internautów na całym świecie. 

Mąż sam opiekował się ich dzieckiem

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, każdy świeżo upieczony rodzic chce spędzać z nim jak najwięcej czasu. Niestety, po jakimś czasie trzeba wrócić do rzeczywistości. Decyzja o zostawieniu noworodka pod opieką męża nie była łatwa dla kobiety. Priscilla wspólnie z partnerem ustalili, że to ona wróci do pracy, a on zajmie się ich potomkiem. Jednak kobieta bała się, że przegapi najważniejsze momenty z życia niemowlaka. Kilkugodzinna rozłąka z dzieckiem wydawała się jej wiecznością.

Kiedy pewnego dnia wyszła z domu, zostawiając dziecko pod opieką taty, mężczyzna wysłał jej nagranie. Obejrzała film i zaniemówiła z wrażenia. Tego się kompletnie nie spodziewała po swoim partnerze. 

Mąż chciał ułatwić żonie rozłąkę z dzieckiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eric doskonale wiedział, że jego żona ciężko znosi rozłąkę z ich dzieckiem. Postanowił ułatwić to kobiecie i zaczął nagrywać filmy z ich wspólnie spędzanego czasu, kiedy mama wychodzi do pracy. Tworzył je za pomocą aplikacji Dubsmash, która pozwala podkładać pod nagrane filmy wybrane piosenki i dźwięki, a następnie wysyłał je swojej pracującej żonie. Kobieta mogła na bieżąco uczestniczyć w ich życiu, jeść z nimi śniadanie i podpatrywać, gdzie chodzą na spacery. Do tego zabawne nagrania zawsze poprawiały jej humor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Wyjątkowo pomysłowy tata założył nawet konto na Instagramie oraz kanał na YouTube, na którym publikuje swoje nagrania. Miliony internautów odtwarzają jego filmy, które bawią ich do łez. Priscilla może być bardzo dumna ze swojego męża. Zobaczcie, co takiego Eric wysłał swojej żonie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala
  4. Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn
  5. Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News