80-letni mąż umierał w męczarniach, żona podjęła ostateczną decyzję. Kiedy ją odratowano, wydarzyło się najgorsze

80-letni mąż umierał w męczarniach, żona podjęła ostateczną decyzję. Kiedy ją odratowano, wydarzyło się najgorsze Źródło: facebook/joy_munns/

Jej mąż konał w prawdziwych męczarniach, a ona nie była w stanie mu pomóc. Podejmując ostateczną decyzję, od której nie było już odwrotu, nie podejrzewała, że najgorsze dopiero się wydarzy.

80-letni mąż cierpiał, gdy potwornie bolesna choroba odbierała chęci do życia. Zarówno on, jak i jego ukochana nie mogli nic z tym zrobić, a czekając na koniec, postanowili wziąć sprawcy w swoje ręce. Żadne z nich nie przewidziało, że to będzie dopiero początek prawdziwego dramatu, z którym kobieta będzie się musiała zmierzyć. 

Mąż umierał w męczarniach. Kobieta podjęła ostateczną decyzję 

80-letni Dennis Eccleston od lat zmagał się z nowotworem jelita, który sprawiał mu ogromny ból. Lekarze byli bezsilni, dlatego każdy dzień oznaczał dla niego walkę o przetrwanie w tak okropnych chwilach. Jego żona, 80-letnia Mavis, cierpiała wraz z nim, nie mogąc mu pomóc w żaden sposób. 

W potwornych męczarniach trwali do 2015 roku, gdy zmęczony walką Dennis przyznał, że wolałby po prostu umrzeć, niż w dalszym ciągu zmagać się z chorobą. Choć dla kobiety był to ogromny szok, w głębi duszy czuła, że tylko to dałoby jej ukochanemu ukojenie. Mimo wszystko starała się go wspierać, aż w lutym ubiegłego roku zrozumiała, że jego dalsze cierpienia wykańczają ich oboje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wspólnie zadecydowali, że przyszedł czas na śmierć, jednak nie tylko Dennisa, ale również Mavis, która chociaż nie mogła narzekać na swoje zdrowie, chciała odejść razem z ukochanym. Gdy nadszedł w końcu ten wieczór, kobieta napisała długi pożegnalny list do swoich bliskich, a następnie podała sobie i ukochanemu śmiertelną mieszankę leków. Leżeli w łóżku przykryci kocem i czekali na swój koniec, a 80-latek wyszeptał jedynie do swojej żony - "Dobranoc, kochanie". 

Gdy ją odratowali, wydarzyło się najgorsze 

Próba odebrania sobie życia przebiegła zupełnie inaczej niż planowali. Dennis co prawda zakończył swoje cierpienie, jednak lekarze zdołali odratować Mevis, dla której był to dopiero początek kłopotów. Gdy tylko doszła do siebie, została zatrzymana przez policję i usłyszała zarzut morderstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Ruszył proces, który miał zadecydować, czy ostatnie lata swojego 80-letniego życia spędzi w więzieniu. Przez cały ten czas podtrzymywała, że niczego nie żałuje, była bowiem pewna, że jej mąż tego chciał. Gdy we wrześniu tego roku stanęła przed sądem, została uniewinniona.

- Chciałam być z moim mężem. Zwierzęciu nie pozwolono by cierpieć tak, jak on cierpiał. Nie żałuję tego, co zrobiłam i niczego bym nie zmieniła - mówiła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: fakt 

Następny artykuł