Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów

Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów Źródło: Instagram/annalewandowskahpba

Mąż Ani Lewandowskiego właśnie zdradził, że powitają na świcie drugie dziecko? Zachowanie piłkarza na oczach milionów wzbudziło ogromne emocje, a większość fanów nie ma już żadnych wątpliwości.

Mąż Lewandowskiej po raz kolejny postanowił pełnić honory i przekazać światu tę radosną nowinę? Z jego zachowania zdaniem wielu wyraźnie wynika, że jedna ze sławniejszych par na świecie po raz drugi zostanie rodzicami. Piłkarz zrobił to na oczach milionów osób i w jednej sekundzie w oczach kibiców pojawiło się wielkie szczęście. 

Ania Lewandowska w drugiej ciąży? Zdaniem wielu jej mąż przekazał dobrą nowinę 

Bayern Monachium zmierzył się na boisku z Olympiakosem Pireus, a walka od samego początku była zacięta. Gdy mecz zbliżał się do 70. minuty, Robert Lewandowski brawurowo przemknął między przeciwnikami, strzelając swojego 21. w tym sezonie gola. To jednak nie na tym wszyscy skupili swój wzrok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sekundę po tym, jak "Lewy" po raz kolejny udowodnił swój talent, wykonał gest, który wszyscy fani piłki nożnej doskonale znają. Sportowiec włożył piłkę pod koszulkę tak, by przypominała ciążowy brzuch i przykładając kciuk do ust, jako znak rozpoznawczy małych dzieci, z dumą wykonał kilka kroków po boisku. Jest to tzw. cieszynka, która w świecie piłkarzy zdaniem wielu ma oznaczać przekazanie radosnej nowiny o ciąży ukochanej. 

Choć jeszcze do niedawna małżeństwo podtrzymywało, że w chwili obecnej nie planują drugiego dziecka, wiele wskazuje na to, że Ania Lewandowska rzeczywiście jest w drugiej ciąży. Warto zaznaczyć, że gdy Lewandowscy spodziewali się Klary, Robert wykonał dokładnie ten sam gest, informując, że zostanie tatą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Mimo iż w mediach już pojawiają się pierwsze gratulacje, a fani pary nie potrafią poskromić emocji. Na InstaStory celebrytki pojawiło się nagranie "cieszynki" wraz z podpisem "baby", potwierdzając najwyraźniej tym samym informację o ciąży. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: super express

Następny artykuł