Odkrył zdjęcie żony z czasów 11 lat przed tym, nim się poznali. Od razu zmroził go szczegół, który zobaczył

Odkrył zdjęcie żony z czasów 11 lat przed tym, nim się poznali. Od razu zmroził go szczegół, który zobaczył Źródło: Pixabay / jarmoluk

Mąż kobiety przeglądał stare zdjęcia w jej rodzinnym domu. Jedno z nich zwróciło jego szczególną uwagę. Gdy przyjrzał mu się bliżej, dostrzegł coś, co zupełnie go zszokowało.

Mąż kłócił się z teściową o to, do kogo bardziej są podobne ich dzieci. Żeby udowodnić mu swoją rację, kobieta wyciągnęła album ze starymi zdjęciami swojej córki. Kiedy mężczyzna przeglądał fotografie, jego szczególną uwagę przyciągnęła jedna z nich. Gdy przyjrzał się jej bliżej, nie mógł uwierzyć w to, co właśnie dostrzegł.

Mąż przeglądał stare zdjęcia swojej ukochanej

Ye poznał swoją żonę w 2011 roku. Zakochali się i pobrali. Wkrótce urodziły im się również bliźniaczki. Wiedli zwyczajne i szczęśliwe życie. Pewnego dnia wspólnie wybrali się do domu rodzinnego kobiety. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczął kłócić się z teściową o to, czy ich córki są bardziej podobne do mamy, czy do niego. Teściowa wyciągnęła stary album ze zdjęciami, by udowodnić mu swoją rację. Ye zaczął przeglądać fotografie. Wkrótce jego całkowitą uwagę pochłonęła jedna z nich.

Mężczyzna zwrócił uwagę na jeden szczegół. Na zdjęciu jego żona Xue pozowała przed May Fourth Square. W tle dostrzegł znajomą, męską sylwetkę. Gdy przyjrzał się jej dokładnie, rozpoznał w niej samego siebie. Był zupełnie zaskoczony tym nietypowym zbiegiem okoliczności.

- Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach. Poznałem swoją sylwetkę, dokładnie taką samą jak na moim zdjęciu zrobionym w tym samym miejscu - opowiada mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył na fotografii

Zdjęcia zostały zrobione w 2000 roku. Oznacza to, że para była w tym samym miejscu 11 lat przed tym, jak się poznała. Fotografie Xue zrobiła jej matka. Dokładnie w tej samej chwili Ye pozował do zdjęcia, które zrobił mu kolega.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Mężczyzna odszukał swoje stare zdjęcie i porównał je z fotografią żony. Wciąż nie może uwierzyć w ten przedziwny zbieg okoliczności.

- Wygląda na to, że Qingdao jest dla nas z pewnością jednym z najbardziej wyjątkowych miast. Kiedy nasze dzieci będą starsze, znowu pójdziemy do Qingdao i całą rodziną zrobimy sobie tam zdjęcie - zapowiedział Ye.Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

źródło: Lolmania

Następny artykuł