Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu Źródło: youtube.com/ TripBloggers

Mąż i żona nie mogli przerwać się śmiać. W trakcie przekazywania obrączek doszło do czegoś, czego nikt się nie mógł spodziewać, a co stało się przyczyną wybuchu wielkiej radości wśród gości ceremonii. Jedno jest pewne - tata panny młodej nie zapomni ślubu córki już nigdy.

Mąż i żona bardzo denerwowali się na myśl o ślubie. Wielkie oczekiwania i oczy całej rodziny i przyjaciół skupione były na nich. Swoje nerwy okazywał także ojciec panny młodej, który miał odpowiadać za przekazanie obrączek na uroczystości. Mimo że podołał zadaniu, to w trakcie stało się coś całkowicie niespodziewanego. Takiego przebiegu ślubu nie mógł się spodziewać nikt.

Mąż będzie wspominał to na zawsze. Jego teść zrobił coś bardzo zabawnego

Ceremonia, która nagrywana była przez wynajętego w tym celu kamerzystę, miała być prawdziwą pamiątką dla nowożeńców i udokumentowaniem romantycznej chwili, jaką jest powiedzenie sobie sakramentalnego "tak" przy ołtarzu. Podniosły nastrój i stres nowożeńców został rozładowany przez ojca panny młodej, który podawał obrączki.

W trakcie, gdy mężczyzna pochylił się z poduszką, na której znajdowały się pierścionki, spadły mu spodnie, odsłaniając przed osobami obecnymi w kościele majtki. Speszony mężczyzna od razu podciągnął sobie część garderoby, ale jego wpadka nie uszła uwagi gości ślubu, którzy wprost nie mogli powstrzymać się od chichotu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz musiał przedłużyć ceremonię

Z racji zaistniałego zajścia, ksiądz, który prowadził ślub, musiał zrobić długą przerwę, aby goście ślubu, jak i on sam, mogli uspokoić się i zapomnieć o widoku ojca panny młodej w samych majtkach. Mimo prób kontynuowania, duchowny cały czas zanosił się śmiechem, a jego reakcja została podchwycona przez innych.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Koniec końców parze udało się zawrzeć związek małżeński. Co prawda sami nie sądzili, że tak właśnie będzie wyglądał najpiękniejszy dzień w ich życiu, ale jedno jest pewne - będą mieli co wspominać.

'

Najlepsze newsy dnia:  

  1. PKO BP bije na alarm! Oszuści w OBRZYDLIWY sposób ukradną wam wszystko
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł