Energetyki niemal zabiły jej męża. Teraz mężczyzna ma zdeformowaną głowę i już nigdy więcej nie sięgnie po ten napój

Energetyki niemal zabiły jej męża. Teraz mężczyzna ma zdeformowaną głowę i już nigdy więcej nie sięgnie po ten napój

Mąż był ciepłym, kochającym człowiekiem. Niewiele brakowało, a zostawiłby swoją żonę samą. A wszystko przez napoje energetyczne, od których mężczyzna nigdy nie stronił.

Mąż był dla niej idealnym partnerem. Wspaniale się dogadywali, a ich miłość umacniała się z każdym dniem. Gdy dowiedzieli się, że będą mieli dziecko, ich szczęście było jeszcze większe. Nic nie zapowiadało rychłego końca sielanki, a mimo to stało się najgorsze. Mężczyzna nagle musiał walczyć o życie.

Jej mąż umierał przez energetyki

Brianna była już w zaawansowanej ciąży, gdy odebrała telefon z fatalną wiadomością. Jej mąż, Austin, miał poważny wypadek i leży w szpitalu. Ciężarna kobieta dojechała do placówki dopiero po dwóch godzinach, gdzie usłyszała o szczegółach. Mężczyzna miał krwotok mózgu, a jego życie było poważnie zagrożone. Lekarze, aby skuteczniej pomóc pacjentowi, wykonali testy toksykologiczne, bowiem spodziewali się, że jego stan to wina narkotyków. Prawda była zupełnie inna.

Okazało się, że choroba została wywołana przez energetyki, które Austin bardzo lubił pić. Jego organizm w końcu się zbuntował, a przyszły tata mógł w każdej chwili umrzeć. Czekało go wiele skomplikowanych operacji. Już po pierwszych dwóch miał wiele nowych dolegliwości takich jak napady padaczkowe czy obrzęk głowy. Mąż Brianny mógł nigdy nie poznać ich syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna żyje ze zdeformowaną głową

Po wielu tygodniach spędzonych w śpiączce i kolejnych operacjach, Austin w końcu się obudził. Żył, ale wszystko miało się zmienić. Mężczyzna stracił sprawność, musi jeździć na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy przy większości zwykłych czynności, jak jedzenie czy mycie. Do tego jego głowa jest zdeformowana - w części potylicznej ma wielki dołek, pamiątkę po heroicznej walce o życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Brianna nie zostawiła ukochanego. Teraz zajmuje się nie tylko 8-miesięcznym chłopcem, ale i swoim mężem. Musi mu pomagać, karmić go i stosować specjalną dietę. Ponadto mąż do dziś musi jeździć na regularne wizyty kontrolne, a w przyszłości czekają go kolejne ryzykowne operacje głowy. Jedno jest pewne - mężczyzna już nigdy nie tknie napojów energetycznych, a gdyby wiedział, jaki czeka go los, nawet by ich nie próbował.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Facebook

Następny artykuł