Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca

Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca Źródło: pexels/rawpixel

Mąż popełnił tragiczną w skutkach pomyłkę. Wysyłając SMS, nie zauważył, że zamiast skierować ją do kolegi, adresatem stała się jego żona. Kiedy kobieta przeczytała tekst wiadomości, była zdruzgotana.

Mąż i żona, czyli Tomek i Asia. W zacisznym kościele przed rodziną i przyjaciółmi ślubowali sobie miłość do grobowej deski. Byli w sobie szaleńczo zakochani. Znajomi mówili o nich jako o parze idealnej. Mieli być dla siebie stworzeni. Prawda okazała się zupełnie inna.

Asia została niedawno szczęśliwą mamą. Obydwoje z Tomkiem bardzo się ucieszyli, gdy w ich małej rodzinie pojawiła się nowa osoba. Po urodzeniu się dziecka, pomiędzy mężem i żoną wszystko zaczęło się zmieniać. Joanna nie widziała już w oczach ukochanego nawet śladów dawnej miłości. Miała rację i mąż w bolesny sposób jej to uświadomił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż i jego słowa

Pech chciał, że rozkojarzony Tomek przez przypadek zamiast do kolegi napisał wiadomość do swojej żony. Treść SMS-a okazała się dla niej niezwykle upokarzająca. 

- Chłopie, może i miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja Aśka jest taka tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to co młodsze. Do potem na piwie bracie - brzmiała niechlubna treść wiadomości.

Asia była zrozpaczona, gdy przeczytała wiadomość skierowaną do ich wspólnego kolegi, Arka. Nie spodziewała się nigdy, że jej ukochany mąż może ją opisać w takich słowach. Poczuła się poniżona przez najbliższą jej osobę. Jak sama komentuje:

- Mój mąż ma o mnie zdanie, które złamało mi serce… Dowiedziałam się, co o mnie myśli, jak mnie odbiera i jak postrzega. Zacznę od tego, że nigdy nie wyglądałam jak modelka, ale mężczyźni się za mną regularnie oglądali na ulicy. Wśród nich był i Tomek. Długo starał się o moje względy, a gdy w końcu uległam, dziś, po latach dowiaduję się, że jestem tłusta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Zrozpaczona młoda mama dowiedziała się również, że gdy ona siedzi z chorym dzieckiem w domu jej mąż spotyka się z kolegami. Jak się okazuje dla Tomka piwo z Arkiem jest ważniejsze niż rodzina. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: popularne pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News