Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości Źródło: unsplash/Priscilla_Du_Preez/

Jej mąż wyjechał za granicę do pracy. Początkowo wszystko wyglądało zupełnie normalnie, jednak wraz z biegiem czasu Marta zaczęła mieć dziwne przeczucia. Zupełnie nie spodziewała się SMS-a, którego od niego dostała.

Mąż wciąż podtrzymywał, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Choć Marta nie była do końca przekonana, ale po osobistym skontrolowaniu całej sytuacji nabrała pewności, że nie ma najmniejszych powodów do zmartwień. Nie minęło wiele czasu, a otrzymała od swojego ukochanego druzgoczącą wiadomość.

Miała podejrzenia. Postanowiła odwiedzić ukochanego w Anglii 

Marta już od jakiegoś czasu była sama z dziećmi. Wszystko dlatego, że jej mąż wyjechał do Anglii w celach zarobkowych. Choć początkowo było jej niezwykle trudno samotnie wychowywać córkę i 2-miesięcznego synka, z czasem nauczyła się żyć, nie mając u boku ukochanego. Wkrótce Marta zaczęła nabierać podejrzeń, że mąż może nie być jej wierny, mimo że nie miała ku temu zbyt wielu powodów. 

Potworne myśli dręczyły ją już od dłuższego czasu, dlatego ta postanowiła działać. Zdecydowała się jechać do Anglii, by osobiście przekonać się, jaka jest prawda. Uprzedziła ukochanego, że zamierza go odwiedzić, jednak ku jej zaskoczeniu, z jego strony usłyszała jedynie negatywne słowa. Mąż Marty odradzał jej, by ta przyjeżdżała do Wielkiej Brytanii tłumacząc, że powinna zająć się dziećmi, a on sam jest zapracowany i nie znajdzie dla niej czasu. Już to było dla niej bardzo zdumiewające, a ponadto przeczytała, że partner nie przyjedzie po nią na lotnisko, co ostatecznie jej nie zatrzymało. Niedługo później, Marta była już u ukochanego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż wysłał jej SMS-a. Długo nie mogła uwierzyć w jego treść 

Po przylocie do Anglii okazało się, że mąż Marty mieszka z Moniką - wspólniczką z pracy. Minęło kilka dni, a wszystko wskazywało na to, że mężczyzna rzeczywiście nie ma romansu ze współlokatorką. Jego żona ze spokojem mogła wrócić do Polski. 

Niedługo po tym, jak opuściła swojego męża, dostała od niego SMS. 

- Już cię nie kocham, jestem z Moniką i jestem szczęśliwy, nie chcę być z tobą, byłem z nią jak byłaś u mnie - widniało na ekranie telefonu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Zdruzgotana Marta nie mogła uwierzyć własnym oczom, dlatego postanowiła zadzwonić do ukochanego i zadać najgorsze z możliwych pytań. Wprost zapytała, czy kocha tamtą kobietę. Gdy usłyszała "tak" wiedziała, że jedynym rozwiązaniem jest rozwód. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Polsat informuje o brutalnej śmierci mężczyzny. Spuchnięty konał w męczarniach
  4. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  5. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię

Źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News