Doniesienia z Podlasia miażdżą serce. Mąż próbował uratować żonę, nie żyje

Doniesienia z Podlasia miażdżą serce. Mąż próbował uratować żonę, nie żyje Źródło: .

Mąż usiłował uratować żonę, niestety podczas swojej akcji stracił życie. TVP informuje o dramacie, jaki rozegrał się na Podlasiu. Jest to kolejny wypadek w tym sezonie wakacyjnym.

Mąż w heroiczny sposób usiłował uratować swoją żonę. Niestety w trakcie tej próby stracił życie. TVP informuje o kolejnym wypadku, do jakiego doszło nad wodą. Małżeństwo weszło na łódkę, a później miały miejsce dramatyczne sceny, które miażdżą serce. Kulisy tej sytuacją są nadal ustalane. 

Mąż usiłował pomóc żonie 

Mąż usiłował pomóc żonie, która niespodziewanie wpadła do wody. TVP donosi o tragedii, jaka rozegrała się w województwie podlaskim. 63-letni mężczyzna utonął w Jeziorze Rajgrodzkim koło miejscowości Czarna Wieś.

Do śmiertelnego wypadku doszło, kiedy późnym popołudniem pływał łódką wraz z żoną. Nad polskim jeziorem miały miejsce dramatyczne sceny przypominające kadry z kultowego filmu "Titanic". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramat na łódce 

Małżeństwo postanowiło wieczorem wybrać się na wycieczkę łódką. Niestety z nieustalonych na razie przyczyn, kobieta w pewnym momencie wpadła do wody. Jej mąż natychmiast postanowił zorganizować akcję ratunkową i wskoczył za nią do jeziora. 

Wedle ustaleń Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa PSP w Białymstoku, taka była geneza tego tragicznego wydarzenia. 63-latkowi udało się odholować partnerkę w okolicę brzegu, w miejsce, w którym można było już wyczuć grunt pod nogami. 

Wydawałoby się, że cała sytuacja zakończy się szczęśliwie, jednak po tym, jak kobieta przedostała się do brzegu, zorientowała się, że nie widzi swojego męża. Być może mężczyzna zasłabł w trakcie tej heroicznej akcji ratunkowej lub po prostu opadł z sił w związku z holowaniem. W końcu 63-latka udało się wyciągnąć z wody z pomocą osób, które w tym czasie znajdowały się nad jeziorem. Mimo błyskawicznie przeprowadzonej akcji reanimacyjnej wykonanej przez strażaków, mężczyzny nie udało się uratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Szczegóły tego tragicznego wypadku są obecnie wyjaśniane przez policję. To kolejny przypadek utonięcia zanotowany w te wakacje. Należy pamiętać o tym, że woda bywa zdradziecka i niezależnie od tego czy jesteśmy wybornymi pływakami czy nie, trzeba zachować szczególną ostrożność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" jest pedofilem? Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. W głowie się nie mieści! Świadek przekazał mediom, co Kamil Durczok zrobił na chwilę przed wypadkiem
  4. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia. Marta Kaczyńska chwali się bielizną
  5. Tragedia nad polskim morzem, dwie kobiety nie żyją. TVN przekazał porażające szczegóły

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News