Zrozpaczony mąż przekazał najgorszą wiadomość. Nie żyje Zuzanna Celmer

Zrozpaczony mąż przekazał najgorszą wiadomość. Nie żyje Zuzanna Celmer Źródło: Pikio.pl

Mąż znanej kobiety przekazał tragiczne wieści, nie żyje Zuzanna Celmer. Informacje o śmierci kobiety zasmuciły tysiące Polaków, którzy korzystali z jej wiedzy przez wiele lat.

Mąż Zuzanny Celmer poinformował o śmierci kobiety. Niezwykle smutne wieści obiegły krajowe media, wielu Polaków nie może w to uwierzyć. Przez lata pracy zawodowej uratowała niejedno małżeństwo, tysiące osób korzystało z jej wiedzy. 

Mąż poinformował o odejściu znanej kobiety

Zuzanna Celmer to jedna z pionierek psychoterapii w Polsce. Wielokrotnie występowała w charakterze eksperta w programach telewizyjnych i audycjach radiowych m.in. w programie „Dzień Dobry TVN”. Kobieta chętnie dzieliła się swoją wiedzą, przez wiele lat pracy zawodowej uratowała niejeden związek. Informacje o jej śmierci potwierdził na Facebooku mąż, Zuzanna Celmer odeszła 1 marca 2020 roku w wieku 80 lat.

- Zuzanna, moja żona, nie żyje. Marła w niedzielę późnym wieczorem - przekazał Andrzej Zieliński.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż Zuzanny Celmer potwierdził, zmarła 1 marca 2020 roku

Ceniona kobieta ma na swoim koncie osiem książek podejmujące m.in. tematy małżeństwa i rodziny. Trzy pozycje zostały przetłumaczone na języki obce.

- W związku trzeba codziennie coś dokładać. Drobne iskierki serdeczności podsycają płomień uczuć. Wystarczy, że przechodząc obok, przytulisz tę drugą osobę. Że zapytasz, czy by się nie napiła herbaty i jej tę herbatę zrobisz. Ocieplisz głos, jak rozmawiasz przez telefon. Takie proste gesty pokazujące, że ona lub on jest dla ciebie kimś wyjątkowym - pouczała zanan psychoterapeutka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nieoczekiwany obrót spraw, Jacek Kurski na wylocie z TVP. Wiadomo, kto go zastąpi

2. Kazała mu zgasić światło przed intymnym zbliżeniem. Po wszystkim je zapalił, a widok odebrał mu mowę

Swoją wiedzą dzieliła się również z nowymi pokoleniami adeptów psychoterapii. Przez 20 lat prowadziła szkolenia w zakresie  stresu, asertywności, komunikacji, procesów motywacyjnych, inteligencji emocjonalnej, oraz budowania związków. Jeździła z wykładami po wielu uczelniach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. 

- Aby stworzyć udany związek, należy spełnić tylko dwa podstawowe warunki: znaleźć odpowiedniego partnera oraz być odpowiednim partnerem - twierdziła Zuzanna Celmer.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała, polały się łzy. Chłopiec błagał o pomoc
  5. Większość Polaków przygotowuje mięso na rosół w jeden sposób. Ogromny błąd, specjaliści ostrzegają - może dojść do poważnego zakażenia
  6. Julia Wieniawa do samego końca miała nadzieję. Niestety, śmierć nadeszła niespodziewanie
  7. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News