Żona miała romans z policjantem. Mąż dokonał zemsty, o której będzie się mówić latami, nie miał litości

Żona miała romans z policjantem. Mąż dokonał zemsty, o której będzie się mówić latami, nie miał litości Źródło: unsplash.com/niu niu

Mąż odkrył, że jego żona romansuje z miejscowym policjantem. To co zrobił mężczyźnie przechodzi ludzkie pojęcie. O tej zbrodni policjanci długo nie zapomną.

Mąż od dłuższego czasu podejrzewał, że żona go zdradza. Gdy odkrył, że żona zdradza go z miejscowym policjantem, zaplanował całe zabójstwo. To w jaki sposób zabił mężczyznę jest niewiarygodne. W ich mieście długo będzie się wspominać to zabójstwo

Mąż zamordował policjanta 

Zbrodnia miała miejsce w mieście Kalasin, w północno-wschodniej Tajlandii. Amornrak Jitkoh podejrzewał, że jego żona ma romans. 

- Podejrzewałem, że on ma romans z moją żoną już od listopada 2018 roku. Następnie w lutym 2019 roku moja żona poprosiła o rozwód -stwierdził podczas przesłuchania. Wcześniej mieli się pokłócić i mężczyzna wyprowadził się do swojego domu rodzinnego. Mimo separacji, mężczyzna próbował ratować ich związek. Prosił ją by kobieta przerwała romans. Ta nie chciała tego robić, dlatego Jitkoh udał się do kochanka swojej żony.

Mężczyzna zeznał, że policjanta również poprosił o przerwanie romansu. Ten jednak odmówił. Amornrak postanowił go wtedy brutalnie zamordować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczegóły zbrodni 

45-latek przyszedł pod dom policjanta. Żeby najpierw wywabić go z domu, podpalił jego samochód. Gdy zaalarmowany oficer policji wybiegł z domu, Jitkoh postanowił zaatakować. Zranił mężczyznę nożem, po czym odciął mu przyrodzenie. Łącznie zadał mu 23 ciosy nożem w szyję i tułów. Funkcjonariusz wykrwawił się na śmierć przed swoim własnym domem. 

Koledzy z jego policyjnej załogi rozpoczęli śledztwo. Szybko ustalili, że za zabójstwem stoi były mąż kochanki policjanta. 45-latek został zatrzymany w restauracji. Nie stawiał oporu i szybko przyznał się do stawianych mu zarzutów. Wyglądał jakby był z siebie dumny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa

2. IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy

- To było brutalne zabójstwo, a podejrzany przyznał się do stawianych mu zarzutów morderstwa z premedytacją, podpalenia oraz posiadania broni w miejscu publiczny - skomentował jeden z policjantów. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Niepokojące doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Córka wydała oświadczenie, które zasmuci Polaków
  4. Kożuchowska się wygadała? Zaczęła się modlić o Pawła Królikowskiego
  5. Żona miała romans z policjantem. Mąż dokonał zemsty, o której będzie się mówić latami, nie miał litości

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News