Żona zdradziła w internecie niewyobrażalne upodobania i sekrety z sypialni. Chodzi o jej męża

Żona zdradziła w internecie niewyobrażalne upodobania i sekrety z sypialni. Chodzi o jej męża Źródło: .

Mąż znalazł niezwykle zaskakujący sposób na to, aby spełnić fantazje żony. Kobieta postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami na jednym z portali społecznościowych. Jej wyznanie wywołało lawinę komentarzy i wiele sprzecznych emocji. Głównie kobiety udzielają się w tej sprawie.

Mąż stanął na wysokości zadania. Każdy związek opiera się na bliskości. Nie jest tajemnicą, że pary coraz chętniej eksperymentują, aby urozmaicić swoje życie seksualne. Coraz większą popularnością cieszą się sex-shopy. Nie trzeba jednak chodzić do takiego miejsca, aby zaopatrzyć się w ten nietypowy towar, który tam sprzedają. Dzięki możliwościom sklepów internetowych pary mogą bez skrępowania wybierać gadżety erotyczne, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. 

Chciała, żeby mąż zrobił kontrowersyjną rzecz

Nie zawsze jednak gadżety erotyczne są najlepszą metodą, aby poprawić swoje pożycie seksualne. Dla mniej nieśmiałych proponuje się skorzystać z afrodyzjaków lub po prostu użyć wyobraźni lub słów. Jest to najprostsza i najtańsza ze wszystkich metod. Czasami nawet w ten sposób można osiągnąć więcej, niż się spodziewamy. Przekonała się o tym ta kobieta. Postanowiła podzielić się swoi dziwnym upodobaniem, gdyż miała co do niego obiekcje. Koleżanki nie potrafiły zrozumieć jej fascynacji. Na szczęście, mąż się zgodził.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mega kręci mnie, jak mąż mi opowiada o tym, co robił ze swoimi byłymi. Nie wiem z czego to wynika, ale to bardzo podkręca atmosferę. Nie chodzi o to z kim, ale co robił i to, że jest to prawdziwe wspomnienie - pisze kobieta.

Internautki w skrajny sposób skomentowały jej pragnienia

Oczywiście opinie na ten temat są bardzo różne.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

- To zrozumiałe, podoba ci się to, bo czujesz satysfakcję, bo masz wrażenie, że jesteś od nich lepsza w tym co robisz... bo on jest z tobą, a nie z nimi w danym momencie. Złudne to myślenie... świadczy o słabej psychice i niedowartościowaniu twym - pisze jedna z nich.

- Okej, a myślałam, że jestem jedyna. Takie ot zaspokojenie ciekawości - pisze kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News