Mąż siedział przy trumnie żony
facebook.com April Yurcevic Shepperd
Weronika Wasiak - 5 Października 2020

Siedział przy trumnie zmarłej żony. Kiedy usłyszeli, co powiedział do swojej nieżyjącej ukochanej, zalali się łzami

Mąż samotnie i w milczeniu siedział przy trumnie zmarłej żony. Po chwili przerwał ciszę i powiedział coś, co wszystkich zgromadzonych doprowadziło do łez. Serce samo rwie się na kawałki.

Po 59 latach małżeństwa mąż nie potrafił pogodzić się ze śmiercią ukochanej. Byli ze sobą od czasów młodości, a przez te wszystkie lata miłość między nimi nie osłabła nawet na moment. Z roku na rok stawali się sobie coraz bliżsi, aż okrutna śmierć ich ze sobą rozdzieliła. Podczas pogrzebu wdowiec usiadł przy trumnie, ale nie wypowiedział ani słowa. Dopiero po chwili wyszeptał coś nieprawdopodobnego.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Mąż nie mógł pogodzić się ze śmiercią żony. Siedząc przy jej trumnie wypowiedział niewiarygodne słowa

April Yurcevic Shepperd pracuje jako fotograf, a tego dnia była obecna na pogrzebie ukochanej żony Bobby’ego Moora, która odeszła po 59 latach małżeństwa. To ona opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie starszego mężczyzny, siedzącego nad trumną i opowiedziała o tym, co wówczas się wydarzyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Byłam dziś świadkiem końca historii pewnej miłości. To nie było pełne namiętności uczucie dwojga młodych ludzi. [...] Widziałam złamanego żalem, smutkiem i tęsknotą mężczyznę, który z oddaniem czuwał nad tym, co miał najcenniejszego w życiu. To było sedno i sens miłości. Gdy wchodził do sali chwiał się na nogach, ale kierunek był jasny, a cel na końcu pomieszczenia. Wiedział dokąd zmierza. Stalowa trumna pośród świateł. Połowa wieka była otwarta - brzmi wpis opublikowany przez April.

Mężczyzna usiadł przy trumnie żony z trudem powstrzymując łzy. Z relacji fotografki wynika, że cały drżał i ledwo panował nad emocjami. Po chwili zbliżył się do nieżyjącej żony i wyszeptał rozrywające serce słowa.

- Słowa, które wyszeptał przepełnione były czułością i delikatnością: “Wiem, że mnie nie słyszysz – szepnął – ale chciałem Ci powiedzieć, że Cię kocham.” W tej chwili po jego policzkach popłynęły łzy. [...] Siedział tak przez godzinę. Głaskał ją i poklepywał, wyglądało jakby chciał ją pocieszyć, ale to dla siebie szukał pocieszenia - opisuje kobieta.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

W swoim wpisie April wspominała również, że dla Bobby'ego zupełnie nie miało znaczenia to, że jego ukochana już nie żyła - trzymał ja za rękę, głaskał po głowie. Kiedy zauważył dzieci zwrócił się w ich stronę i zapytał krótko: "Pięknie wygląda, prawda?". A wtedy już nikt nie mógł powstrzymać łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Siostra artystki pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie, poruszające
  2. Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiem
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Nic tak nie koi nerwów, jak domowy syrop z melisy. Zdradzamy najlepszy przepis

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News