Żona podała mężowi śmiertelną miksturę, nie miał żadnych szans. Niewiarygodne, jaki zawód wykonuje kobieta

Żona podała mężowi śmiertelną miksturę, nie miał żadnych szans. Niewiarygodne, jaki zawód wykonuje kobieta Źródło: Pixabay / StockSnap

Mąż kobiety został znaleziony martwy przy drodze. Śledczy ustalili przyczynę śmierci mężczyzny i zamknęli sprawę. Po latach okrutna prawda wyszła na jaw.

Mąż został otruty przez swoją żonę, to miała być zbrodnia doskonała. Zwłoki mężczyzny przy drodze zauważyła przypadkowa kobieta. Śledczy ustalili przyczynę zgonu Tomasza N. i porzucili sprawę. Po latach okrutna prawda wyszła na jaw i zszokowała wszystkich.

Mąż został zamordowany przez swoją żonę

Tomasz N. w 2006 roku został znaleziony martwy niedaleko cmentarza Batowickiego w Krakowie przez przypadkowo przechodzącą kobietę. Zauważyła jego zwłoki przy drodze. Ustalono, że pijany mężczyzna zmarł na skutek wychłodzenia organizmu. Wcześniej doszło u niego do zatrucia etanolem. Sprawa została szybko zamknięta. Jednak po latach do zagadkowej śmierci powrócił zespół śledczych z Archiwum X. Według ich ustaleń, winna śmierci mężczyzny miała być jego własna żona.

Okazało się, że kilka godzin przez śmiercią, Tomasz N. wypił drinka, którego przygotowała i podała mu własna żona. Kobieta dodała do niego rozgniecione środku psychotropowe. Renata N. pracowała jako pielęgniarka, dlatego dokładnie wiedziała, jaka dawka będzie dla niego niebezpieczna. Leki pomieszane z alkoholem odurzyły mężczyznę, a kobieta przystąpiła do realizacji dalszej części swojego okrutnego planu.

Żona mężczyzny była pielęgniarką. Dokładnie wiedziała, jaka dawka leków wystarczy, by go zabić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zaplanowała zabójstwo partnera w najdrobniejszych szczegółach. Pamiętała, że nie może pozostawić żadnych śladów, założyła więc lateksowe rękawiczki. Później, z pomocą znajomego, przetransportowała półprzytomnego, odurzonego Tomasza N. w okolice cmentarza Batowickiego i tam porzuciła. Mężczyzna zamarzł, leżąc przy drodze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Choć Renata N. wciąż utrzymuje, że jest niewinna, to została skazana na 12 lat pobawienia wolności. Sąd Apelacyjny i Najwyższy odrzuciły kasację i podtrzymały wyrok. Za utrudnianie śledztwa w tej sprawie na dwa lata więzienia skazano również Artura B.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News