Po kłótni z mężem chciała się na nim zemścić. Lekarze dostali wytrzeszczu oczu widząc rentgen jej żołądka

Po kłótni z mężem chciała się na nim zemścić. Lekarze dostali wytrzeszczu oczu widząc rentgen jej żołądka Źródło: Unsplash / Piron Guillaume

Mąż oszukiwał żonę, kobieta bardzo się z nim pokłóciła. Zaplanowała zemstę, po której trafiła do szpitala. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli w jej żołądku.

Mąż pokłócił się z żoną, mężczyzna miał ją oszukiwać. Zdesperowana kobieta dokonała zemsty. Kiedy trafiła do szpitala, lekarze wykonali rentgen jej żołądka. To, co znaleźli w środku, wprawiło ich w osłupienie.

Mąż miał oszukiwać swoją żonę, kobieta nie mogła mu tego wybaczyć

30-letnia Sandra Milena Almeida bardzo źle się poczuła. Kolumbijka zgłosiła się do szpitala i powiedziała lekarzom, że nie wie, dlaczego jej stan zdrowia tak gwałtownie się pogorszył. Medycy wykonali szereg niezbędnych badań, ale dopiero kiedy zrobili 30-latce rentgen żołądka, znaleźli przyczynę jej złego samopoczucia. Lekarze nie byli w stanie uwierzyć w to, co zobaczyli w wynikach badania brzucha 30-latki.

- To był akt desperacji - powiedziała lekarzom kobieta, według dziennikarzy z Metro.co.uk.

Mąż bardzo ją zranił, więc w akcie zemsty połknęła wszystkie ich oszczędności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdumieni medycy odkryli w żołądku kobiety rulon zwiniętych banknotów. Nie mogli uwierzyć w to, co znaleźli w jej brzuchu, czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Dopiero wtedy Kolumbijka przyznała się, że w ten sposób odreagowała gwałtowną kłótnię ze swoim małżonkiem. Połknięcie ich wszystkich pieniędzy, to miała być zemsta na mężczyźnie. 30-latka nie przewidziała jednak, że mogło się to dla niej skończyć tragicznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor omal nie zajęła się czymś zupełnie innym. Jej życie odmienił jeden telefon

2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Kobieta bardzo pokłóciła się z mężem, mężczyzna miał ją oszukiwać. Zraniona Kolumbijka nie mogła sobie poradzić z jego okrutnym zachowaniem i zaplanowała zemstę. W akcie desperacji połknęła wszystkie ich wspólne oszczędności nie myśląc o konsekwencjach swoich czynów. Łącznie w jej żołądku lekarze znaleźli 7 tysięcy dolarów amerykańskich, zwiniętych w rulon. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

źródło: Gazeta

Następny artykuł