Żona w ciąży poważnie zachorowała, nie wiedzieli jak zareagować. Jej mąż zdecydował się zrobić rzecz, na jaką niewielu mężczyzn miałoby odwagę

Żona w ciąży poważnie zachorowała, nie wiedzieli jak zareagować. Jej mąż zdecydował się zrobić rzecz, na jaką niewielu mężczyzn miałoby odwagę Źródło: Screen/ Facebook/ K.M. Smither Photography

Mąż podjął trudną decyzję. Zrozumiał jednak, że to najlepsze, co może zrobić w obliczu choroby swojej ciężarnej żony. Teraz mówi o nim cały Internet. Ludzi są zachwyceni jego postawą.

Mąż dowiedział się o chorobie ciężarnej żony i zrozumiał, że mocno zmieni ona ich najbliższe plany. Mężczyzna długo myślał, czy może zrobić coś, by polepszyć sytuację. Wreszcie wpadł na pewien pomysł, a po namyśle uświadomił sobie, że to najlepsze, co może zrobić. 

Mąż w obliczu decyzji

Jared Brewer jest teraz bohaterem Internetu. Mężczyzna stanął w obliczu trudnej decyzji - wraz z żoną, przed którą były ostatnie tygodnie ciąży, zaplanowali specjalną sesję zdjęciową. Jednak kobieta zachorowała i dostała od lekarza jasne wytyczne - nie może wychodzić, musi leżeć i odpoczywać: poród jest najważniejszy. Kelsey Brewer była bardzo zawiedziona. Mocno pragnęła uchwycić ten ważny dla przyszłej matki moment, jakim jest ciąża.

- Siedzenie w domu 24 godziny na dobę i wstawanie tylko po to, żeby się rozciągnąć i pójść do łazienki, zdecydowanie nie było wesołym doświadczeniem - mówiła Kelsey w rozmowie z USA Today, gdy jej mąż stał się już sławny w całej Sieci.

Zaskakująca propozycja

Jared długo zastanawiał się, co zrobić w zaistniałej sytuacji. Chciał poprawić żonie humor, zależało mu, by sesja nie przepadła. Wreszcie wpadł na szalony pomysł. Wkrótce potem fotografka Kiana Smither, która prywatnie jest siostrą Kelsey, otrzymała zaskakującą propozycję. Jared napisał, że chce zastąpić swoją żonę podczas sesji ciążowych zdjęć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kelsey była bardzo rozczarowana. Myślała, że uda jej się uwiecznić te piękne chwile, ale musiała spędzić koniec ciąży w łóżku. Więc kiedy Jared napisał do mnie, że chce ją zastąpić i zrobić jej niespodziankę, jak mogłam powiedzieć "nie"?- napisała Kiana na swoim Facebooku w poście, który okrasiła galerią "ciążowych" fotek Jareda.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Fotografka wykonała Jaredowi serię zdjęć, na których czule obejmuje swój brzuch, stojąc w pięknej, wodnej scenerii i na tle wodospadu. Sesja okazała się hitem Sieci. Udostępniło ją aż 45 tysięcy internautów, zebrała 14 tysięcy komentarzy. Ludzie są zachwyceni, gratulują Kelsey takiego męża. Jeżeli jest gotów do takich poświęceń, to chyba będzie w stanie zrobić dla swojej żony wszystko.

Źródło: Screen/ Facebook/ K.M. Smither Photography

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

Źródło: TOK FM

Następny artykuł