Dziennikarka na wizji relacjonowała informacje o strasznej śmierci. Nagle pojęła, że ofiarą jest jej mąż

Dziennikarka na wizji relacjonowała informacje o strasznej śmierci. Nagle pojęła, że ofiarą jest jej mąż Źródło: .

Mąż dziennikarki zginął w strasznych okolicznościach, a ona nieświadomie relacjonowała całą sytuację na żywo. Dopiero po jakimś czasie zrozumiała, że chodzi o jej ukochanego. Szczegóły historii są przerażające.

Mąż dziennikarki zginął w tragicznych okolicznościach. Kobieta spokojnie wykonywała swoją pracę, relacjonowała na wizji całe zdarzenie i nie zdawała sobie sprawy z tego, że ofiarą jest jej ukochany. Po pewnym czasie zrozumiała, że właśnie straciła najbliższą osobę. 

Mąż stracił życie w wypadku

Mąż Supreety Kaur, dziennikarki hinduskiej telewizji IBC24, zginął w strasznym wypadku samochodowym. Media natychmiast poinformowały o tym tragicznym wydarzeniu. Jego żona relacjonowała tę tragedię na wizji i nie zdawała sobie sprawy z tego, że ofiarą jest jej ukochany.

W trakcie prowadzenia programu na żywo zaczęła do niej docierać przerażająca prawda. Trudno wyobrazić sobie cięższą sytuację. To, jak zachowała się dziennikarka, może być szokiem dla wielu osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja prezenterki na tragedię 

Supreeta Kaur przyszła tego dnia do pracy zupełnie nieświadoma, co ją spotka. Miała już za sobą lata doświadczenia w tym zawodzie, więc przyzwyczaiła się już do strasznych doniesień związanych z wypadkami i innymi tragediami. Gdy realizatorzy podsunęli jej kolejny materiał, który musiała przekazać widzom, nie wiedziała, że sprawa dotyczy jej osobiście.

W miarę jak przekazywała kolejne informacje na temat okoliczności wypadku samochodowego, w którym zginął mężczyzna, zaczęła do niej docierać przykra prawda. Im więcej danych poznawała, tym bardziej była pewna, że ofiarą tego wydarzenia jest jej mąż. 

Można się spodziewać, że dziennikarka w tym momencie zalała się łzami i nie była w stanie dłużej prowadzić relacji podczas programu na żywo. Kaur wykazała się jednak ogromnym profesjonalizmem i mimo prywatnej tragedii przedstawiła materiał do końca. 

-To była by okropna sytuacja dla każdego człowieka. Mimo to Supreet opanowała swój niepokój, pozostała zupełnie spokojna i pokazała wyjątkowy przykład oddania pracy. Jesteśmy z niej dumni - skomentował sytuację jej współpracownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Dziennikarka kompletnie załamała się po zejściu z wizji. Dopiero wtedy wyładowała wszystkie emocje i zalała się łzami. Niesamowite jest to, że udało jej się opanować podczas kręcenia programu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Firma Wilke wycofuje skażone wędliny. Zabiły już dwie osoby
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

Źródło: Newsner 

Następny artykuł