Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty Źródło: youtube.com

Mąż Agnieszki Szulim miał nietypową ceremonię pogrzebową. Uznany producent filmowy - Piotr Woźniak-Starak - mógł liczyć na godny pogrzeb, w którym uczestniczyła duża ilość żałobników. W trakcie mszy za pamięć zmarłego doszło do czegoś niespodziewanego. Osoby znajdujące się na ceremonii zaczęły zdejmować buty.

Mąż Agnieszki Szulim miał swój pogrzeb 30 sierpnia w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie. Na mszy za pamięć producenta filmowego gościło wielu żałobników, przyjaciół i członków rodziny zmarłego. Jedną z kontrowersji tamtego pochówku był fakt, że ciało zmarłego spoczęło obok jego posiadłości, a nie na cmentarzu. Jak się jednak okazuje, pogrzeb skrywał jeszcze jedną tajemnicę. W pewnym momencie, wszyscy obecni na pożegnaniu zmarłego zdjęli buty.

Mąż Szulim pochowany przez żałobników bez butów. Wzruszający gest na pogrzebie

O ile pomysł pochowania Staraka-Woźniaka na terenie jego posiadłości, a nie na cmentarzu, może się wydawać kontrowersyjny, o tyle fakt, że w pewnym momencie kondukt żałobny zdjął buty, dodaje wydarzeniu dość tajemniczej aury.

Jak się jednak okazuje, zachowanie żałobników związane było z oddaniem czci zmarłemu. Trumna z jego ciałem została przez niosących go mężczyzn skierowana w stronę jeziora, w którym swoje życie zakończył producent. Zdjęcie obuwia i zostawienie go na brzegu akwenu miało wymiar symboliczny. Po wszystkim bosi mężczyźni przetransportowali ciało na miejsce wiecznego spoczynku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piękny pogrzeb producenta

Mimo tak kontrowersyjnej uroczystości, zebrani w pewnej powadze oddali hołd zmarłemu, a wszyscy zapewniają o jej bardzo podniosłym charakterze i wzruszającym pożegnaniu męża prowadzącej Big Brothera.

- To był piękny, skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół… - mówi Joanna Przetakiewicz, która była obecna na ceremonii.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Po pochowaniu producenta żałobnicy rozpalili skromne ognisko, a rodzina zmarłego udała się na Sycylię, aby w trudnym czasie zjednoczyć się i wspólnie przeżyć czas żałoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Super Express

Następny artykuł