Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób

Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób Źródło: youtube/Разнообразное Видео

Mąż przyłapał swoją żonę na zdradzie. Nie mógł wytrzymać, gdy to zobaczył, postanowił się odegrać. Zemścił się w wyjątkowo poniżający dla kobiety sposób.

Mąż bądź żona, która odgrywa się przyprawiającym rogi partnerze to popularny motyw w internecie. Filmy z pomysłowymi, bezczelnymi i czasami zabawnymi metodami zemsty za zdradę, często budzą dużą aprobatę internautów. Tym razem jednak przekroczono pewną granicę. Pewien mężczyzna odegrał się na swojej żonie w wyjątkowo poniżający sposób.

Mąż przyłapał swoją żonę na zdradzie

Pewien Rosjanin od dłuższego czasu podejrzewał swoją żonę o zdradę. W końcu postanowił sprawdzić, czy jego podejrzenia są słuszne i zwolnił się wcześniej z pracy, nie informując o tym małżonki. Wszystko po to, żeby złożyć w domu niezapowiedzianą wizytę. Zabrał ze sobą kilku kolegów, prawdopodobnie po to, żeby "poradzić sobie" z potencjalnym kochankiem partnerki.

Gdy pojawił się na miejscu, zastał przykry widok. Mimo iż się tego spodziewał, na pewno nie był zadowolony ze swojej żony, która była właśnie w łóżku z innym mężczyzną. Rosjanin wpadł w szał, ale kochankowi udało się umknąć z oblężonego przez rozwścieczonych mężczyzn domu. Kobieta musiała teraz stawić czoła swojemu mężowi.

Mąż zemścił się na żonie w upokarzający sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna postanowił wyeksmitować żonę ze swojego domu i całe wydarzenie uwiecznić na nagraniu. Wyrzucił więc wszystkie rzeczy partnerki za drzwi wejściowe. Wtedy jego współmałżonka rzuciła się na ziemię i zaczęła błagać go o wybaczenie, tłumacząc, się, że jest ciężko chora. Rosjanin poprosił kolegów o nagrywanie całego zajścia - zaczął pozować przed kamerą z rozpłakaną żoną, która w upokarzającej pozie prosiła go o przebaczenie.

Film trafił do mediów społecznościowych i wywołał sporą burzę w Rosji. Wiele osób poparło mężczyznę, uważając, że słusznie ukarał żonę za zdradę. Było jednak dużo głosów, że nie powinien tego nagrywać i zamieszczać publicznie. Niektórzy internauci zauważali, że sytuacja była niezwykle uwłaczająca dla kobiety, która postąpiła źle - ale to nie znaczy, że powinna być publicznie linczowana. Rosyjska organizacja feministyczna zapowiedziała próbę zidentyfikowania mężczyzny i ukaranie go za swoje zachowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  5. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  6. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News