Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz

Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz Źródło: unsplash.com/ CHIRAG K

Mąż tej znanej prezenterki przez długi czas milczał. Dopiero teraz postanowił skomentować całą sprawę. Jego słowa rozdzierają serce. Ogromnie współczujemy.

Mąż przez wiele miesięcy milczał. Dopiero po roku odważył się skomentować okoliczności śmierci swojej żony oraz to, jak jego rodzina radzi sobie ze stratą, tęsknotą i bólem. Jego słowa są bardzo przejmujące. Prezenterka była uwielbiana przez widzów. Nikt nie spodziewał się jej śmierci. Odeszła bardzo nagle. 

Mąż komentuje śmierć znanej prezenterki 

Dziennikarze powiadomili o śmierci Diane Oxberry 10 stycznia 2019 roku. Kobieta była wieloletnią dziennikarką BBC. Początkowo nie mówiono o dokładnej przyczynie śmierci. Pisano jedynie, że była to "krótka choroba", która niespodziewanie zabrała życie Diane. Wiadomość była o tyle zaskakująca, że jeszcze kilka tygodni wcześniej, Diane brała udział w marszach charytatywnych na 16 km. 

Jej mąż początkowo nie komentował sprawy. Dopiero po roku odważył się opowiedzieć o swoich uczuciach mediom.

- Nie ma dnia, bym o niej nie myślał. Tęsknie za nią, często płaczę, gdy ją wspominam. Brakuje mi jej poczucia humoru, jej miłości. Była cudowną żoną i matką i tęsknię za wszystkim, co wspólnie robiliśmy - powiedział w rozmowie z Daily Mail.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choroba szybko postępowała 

Jej mąż przyznał, że prezenterka zmarła na raka jajników zaledwie 10 dni po usłyszeniu diagnozy. 

- Szybkość, z jaką choroba postępowała, była dla nas szokująca. Na początku nie wyglądało to poważnie i nie myśleliśmy, że ona umrze. Ale to tylko stereotyp, że rak potrzebuje dużo czasu. Czasami tak jest, a innym razem nie - skomentował.

Diagnoza była bardzo niespodziewana, tym bardziej że kobieta była okazem zdrowia. Narzekała trochę na zmęczenie i ból brzucha, ale nie wydawało jej się to nadzwyczajne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Chodzi o stan Polaków, którzy wrócili z Wuhan
2. Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

- Była niesamowicie zdrowa, więc diagnoza była całkowicie niespodziewana. W jej rodzinie nie było przypadków raka jajnika. W listopadzie pojawiły się u niej bóle brzucha i mówiła, że jest zmęczona. Ale nic poza tym- powiedział o jej chorobie mąż. 

Po jej śmierci, mąż założył fundację im. Diane Oxberry. W dobę po odejściu dziennikarki udało się zebrać im 20 tys. funtów, które przekazali na badania związane z rakiem jajników. W samej Wielkiej Brytanii, co roku ginie na niego ok. 4000 kobiet. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana
  5. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

źródło: Teleshow WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News