26-latka była szczęśliwą żoną do chwili, aż obcy ludzie zapukali do jej drzwi. Przeżyła wstrząs, ujawnili skandaliczne fakty o mężu

26-latka była szczęśliwą żoną do chwili, aż obcy ludzie zapukali do jej drzwi. Przeżyła wstrząs, ujawnili skandaliczne fakty o mężu Źródło: pixbay/Jashi

Mąż przez cały czas okłamywał swoją wybrankę. Przez niego przeżyła wielkie rozczarowanie, a to co dowiedziała się o mężu, zaszokowało nią.

Mąż od samego początku okłamywał swoją żoną, nawet przed ślubem nie był wobec niej szczery. To szokujące, że najbliższa osoba może okazać się zawodowym oszustem. Przy ołtarzu wymawia się wzruszające słowa, które znają wszyscy. "Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że cię nie opuszczę aż do śmierci" - właśnie takiej relacji z mężem oczekiwała ta kobieta.

26-latka podzieliła się w Internecie, swoją tragedią. Myślała, że spotkała miłość swojego życie i że poślubiła mężczyznę, u którego boku chce być już na zawsze. Jej marzenie o idealnym małżeństwie, szybko zmieniło się w zły sen. Małżeństwo nie przetrwało nawet roku. Kobieta z trudem wspomina datę rocznicy ślubu, która przypadała na 20 września. Ta data już za zawsze wryje się w jej pamięć.

Mąż okazał się oszustem

Związek musi być oparty na wzajemnym zaufaniu, jest to podstawowa zasada budowania każdej relacji. Ta kobieta nie miała tyle szczęścia, od początku zawarcia znajomości z mężem była okłamywana. Tej sytuacji nie zmienił nawet ślub, mąż nie przyznał się, że ma bardzo złą sytuację finansową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie chodziło o to, że ma zbyt mało pieniędzy na utrzymanie nowej rodziny. Mąż miał same długi, które rosły z dnia na dzień. Nieświadomość żony przerwał dzień, w którym do drzwi zapukali nieznajomi. Nie spodziewała się wtedy żadnych gości i można było przypuszczać, że to jacyś przedstawiciele handlowi. Niestety, okazało się, że są to osoby, które domagają się spotkania z jej mężem, aby natychmiast spłacił on swoje długi. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się właśnie wydarzyło. Nie była przygotowana na taką rozmowę. Wydawało jej się, że to jakaś pomyłka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Maryli Rodowicz walczył o życie. Gwiazda nie miała o niczym pojęcia
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Trudno jej będzie ponownie komuś zaufać

Dla kobiety jednak nie długi były najgorsze, a fakt, że w ogóle nie znała osoby, z którą chciała dzielić resztę życia. Co więcej, relacjonuje, że mąż zabrał również pieniądze z wesela pod pretekstem przepisania cesji samochodu. Oczywiście przyczyna tego również były długi. Kobieta niezwłocznie udała się do adwokata, aby unieważnić ich małżeństwo. Teraz czeka ich rozwód. Nawet kiedy się to uda, nie jest pewna, czy znajdzie sobie kogoś, komu zaufa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Zenek Martyniuk twarzą popularnej sieci handlowej. Taka promocja może z pewnością przyciągnie klientów

źródło: papilot

Następny artykuł