Odkrył z kim zdradza go żona i przypomniał sobie koszmar z przeszłości. Nikt nie zniósłby takiego upokorzenia

Odkrył z kim zdradza go żona i przypomniał sobie koszmar z przeszłości. Nikt nie zniósłby takiego upokorzenia Źródło: unsplash/Ethan Sykes/

Mąż odkrył, że żona nie jest mu wierna, a gdy dowiedział się, kto jest jej kochankiem nie mógł uwierzyć. Od razu przypomniał mu się koszmar z przeszłości i poczuł się jeszcze bardziej upokorzony.

Mąż już od długiego czasu podejrzewał, że jego ukochana może nie być mu wierna, jednak postanowił nie działać zbyt pochopnie i upewnić się w swoich przypuszczeniach. Niemal każdego dnia dokładnie obserwował swoją drugą połówkę, wnikliwie weryfikując jej zachowanie, aż w końcu poznał całą brutalną prawdę. Nie przewiedział, że zaboli go to aż tak. 

Mąż odkrył z kim zdradza go żona i przypomniał sobie koszmar z przeszłości 

Na portalu społecznościowym Facebook na łamach grupy "Anonimowe Wyznanie", gdzie internauci mogą dzielić się swoimi nawet najbardziej wstydliwymi historiami, pewien mężczyzna postanowił w zaledwie jednym zdaniu streścić, co wydarzyło się w jego małżeństwie. 

Wyznał bowiem, że odkrył niewierność swojej żony, jednak nie to w tym wszystkim było najgorsze. Nie minęło wiele czasu, a udało mu się poznać jej kochanka i gdy tylko zobaczył jego twarz, od razu przypomniał sobie koszmar z przeszłości. To nie był pierwszy raz, kiedy drogi mężczyzn się przecięły, jednak tym razem, zdradzony mąż poczuł się jeszcze bardziej upokorzony.

- Odkryłem, że moja żona mnie zdradza... z tym samym kolesiem, przez którego rozpadło się moje poprzednie małżeństwo - wyznał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci nie szczędzą słów 

Choć wyznanie mężczyzny, szczególnie dla niego samego, było druzgoczące, internauci nie odmówili sobie kilku uszczypliwych komentarzy, w których żartowali z całej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie

2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

- To już prawie jak rodzina - twierdzi internautka. 

- Idź z gościem na piwo. Widać że macie ten sam gust - radzi żartobliwie kolejna. 

- Macie taki sam gust. Tylko że on za późno reaguje - dodaje zgryźliwie jeszcze inna. 

- Kolegę też trzeba było wymienić, a nie tylko żonę zmieniłeś - czytamy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

Źródło: facebook 

Następny artykuł