Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty

Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty Źródło: Pexels.com/rawpixel.com

Mąż był niewierny swojej żonie i postanowił wyrzucić ją z domu. Jego żona postanowiła odegrać się na nim i przygotowała dla niego okrutną zemstę. Mężczyzna szybko pożałował swojej decyzji.

Mąż mimo długiego stażu związku uległ pokusie i nawiązał romans z młodą sekretarką. Żona długo nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Była rozczarowana i zdruzgotana, gdy ten wyrzucił ją z domu. Postanowiła się zemścić i zrobiła to w niezwykle sprytny sposób. 

Mąż nie spodziewał się takiej przykrej niespodzianki

Wydawało się, że małżeństwo Jake'a i Edith jest szczęśliwe, w końcu przeżyli ze sobą aż 37 lat. Niestety, prawda okazała się brutalna. Mąż postanowił odejść od żony i związać się ze swoją kochanką. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje. Bardzo cierpiała z powodu niewierności swojego męża. Na domiar złego Jake wyrzucił ją z domu, bo chciał zamieszkać ze swoją nową partnerką. 

Po tych wszystkich przykrych wydarzeniach, kobieta nie mogła się pozbierać. Jednak wzięła się w garść i zaczęła pakować swoje rzeczy. Zamówiła również ekipę, która pomogła jej w przeprowadzce. Po zakończeniu wszystkich tych spraw postanowiła się zrelaksować, jedząc owoce morza. W tym momencie wpadł jej do głowy pomysł zemsty na niewiernym mężu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Resztki krewetek i kawioru powkładała w karnisze, po czym opuściła miejsce, w którym spędziła 37 lat. Jake po powrocie do domu był bardzo szczęśliwy, że pozbył się żony i może rozpocząć nowe życie z nową partnerką. Przez kilka pierwszych dni życie niewiernego męża Edith było prawdziwą sielanką, jednak szybko przerodziło się w koszmar

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

W domu zaczął panować straszny fetor. Wszystko cuchnęło i nie dało się wytrzymać w żadnym pomieszczeniu. Kochankowie po pewnym czasie stwierdzili, że nie są w stanie tak dłużej żyć i wyprowadzili się z domu. Próbowali sprzedać cuchnącą posiadłość, jednak nikt nie był zainteresowany kupnem. Para wzięła więc kredyt i kupiła nowe mieszkanie.

Po pewnym czasie Edith zadzwoniła do niewiernego męża i zapytała, jak mu się wiedzie. Jake poinformował ją, że stara się sprzedać dom, jednak nikt nie jest zainteresowany kupnem z powodu nieprzyjemnego zapachu. Wtedy zdradzona żona zaproponowała, że kupi od niego tą posiadłość za 10% wartości. Jake zgodził się na ten układ bez większego zastanowienia. W ten oto sposób zdradzona żona nie tylko odegrała się na niewiernym mężu, ale także odzyskała dom, który tak bardzo kochała.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

źródło: webniusy

Następny artykuł