Życie Dominiki zmieniło się, gdy mąż wrócił po latach z zagranicy. Uderzał jej głową o ścianę, potem było tylko gorzej

Życie Dominiki zmieniło się, gdy mąż wrócił po latach z zagranicy. Uderzał jej głową o ścianę, potem było tylko gorzej Źródło: unsplash.com/Cristian Newman

Mąż, gdy powrócił po latach pracy za granicą, zrobił koszmar z życia swojej żony. Znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, a jego szantaże wręcz nie mieszczą się w głowie. Dalsze życie Dominiki wyglądało jak z koszmaru. Została doszczętnie zniszczona przez swojego partnera.

Mąż zadawał jej kolejne ciosy i obrażał po raz setny. Dominika nigdy nie sądziła, że jej wieloletniego partnera stać na coś takiego, że mógłby podnieść na nią rękę, i to nie raz. Dalsze szczegóły tej sprawy są o tyle drastyczne, że we wszystko zostały zamieszane dzieci.

"Zaczął uderzać moją głową o ścianę"

Dominika wraz ze swoim mężem doczekała się dwójki dzieci. Znają się już od 12 lat, a między nimi nigdy nie dochodziło do sprzeczek takich, jak te ostatnie. Mąż zaczął wyjeżdżać za granicę i to był początek końca. Zaczął nadużywać alkoholu i stosować przemoc fizyczną. Wszystko przez to, że próbował odreagować finansowe długi i upadek firmy.

- Mąż pobił mnie w nocy. Już spałam. Wszedł do pokoju i zaczął uderzać moją głową o ścianę. Miałam złamaną żuchwę, nos, palec i ogólne stłuczenia. Nie mogłam nic powiedzieć, jak to robił, szczęka mi wypadła. Myślałam, że ostatni raz mnie bije - wspomina roztrzęsiona Dominika.

Już wtedy chciała uciec od męża, ale ten zaczął ją szantażować, żeby nie odchodziła od niego wraz z dziećmi.

- Próbował popełnić samobójstwo. Na oczach synów powiesił się, rozciął szyję. Ściągnął go sąsiad. W ten sposób próbował wymusić, żebym dalej z nim była. Nie wiem, dlaczego, bo ciągle o wszystko mnie obwiniał. Mówił, że jestem najgorsza - szantaż nie zadziałał, a te straszne chwile zaważyły nad ucieczką z domu.

Mąż wciąż zajmuje jej dom. Nie może wrócić do swoich czterech ścian

Dominika w końcu uciekła z domu i zamieszkała w Ośrodku dla ofiar przemocy. Otrzymała tam niezbędną pomoc psychologiczną, prawną i socjalną. Mogła wraz z dziećmi usnąć w spokoju, zdecydowała się też złożyć pozew o rozwód i alimenty. Zawalczyła o eksmisję męża z jej mieszkania oraz o zakaz zbliżania się. Niestety, oprawca otrzymał jedynie dozór policyjny i nadal co jakiś czas pokazuje się w jej aktualnym miejscu zamieszkania, ciągle przepraszając.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci są zdania, że mąż na żądanie żony musi opuścić jej mieszkanie, ponieważ nie jest jego własnością. Dominika złożyła nawet specjalne pismo do prokuratury o eksmisję i zakaz zbliżania się. Nic to jednak nie dało, ponieważ po przesłuchaniu męża bitej kobiety, prokuratura jest zdania, że wyraził wolę opuszczenia budynku, gdy tylko Dominika będzie tego żądać. Sytuacja nadal się nie zmieniła - poszkodowana musi tułać się z dziećmi, a mężczyzna zajmuje jej własny kąt.

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu